Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2018. november 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Szemöldökformázó különleges tripla ágú applikátorral, amellyel pofonegyszerűen festhetsz természetes hatású extra szálakat a szemöldöködbe.

3 árnyalatban kapható

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AudrinaMiller

2022. április 20.

A light brown szín az nem vörösödik, ellenben a nála sötétebb szín nagyon vöröses, a light brown valójában inkább sötétbarna, ha valaki azért veszi vagy venné, mert szálas szemöldököt akar rajzolni vele, akkor inkább ne vegye, mert nagyon egybefolynak a vonalak és inkább teli satíros lesz, én teli satíros szemöldökhöz használom, arra nagyon jó, amúgy nem kenődik el, jól tartja a színt is, nem kemény a filc része, szóval nem karcolja a bőrt, mert már találkoztam olyannal is, ami olyan volt, mintha kést húzogatnék a szemöldökömön, de az más márka volt. Én elégedett vagyok vele, az én céljaimnak megfelel, a light brown lehetne kicsit világosabb szín, de amúgy jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 20.

Lauraaa66

2021. december 10.

Nagyon vártam, hogy végre kipróbáljam de hihetetlen nagy csalódás volt.. Épp este próbáltam ki és az éjszaka folyamán nem kenődött el, reggel hozzáértem az arcomhoz és vörös lett a kezem. Amikor tükörbe néztem vörös volt az egész szemöldököm.. Azonnal kidobtam, semmiképpsem fogom újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Ez a termék óriási csalódás. Elve nehéz katalóguskép alapján belőni, hogy melyik lehet a jó árnyalat, de felkenve természetellenes vörös volt a világosbarnának nevezett szín. Maga az ötlet üdvözítő, de maradok a ceruzánál, egy másik márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

artep81

2021. július 31.

Nagy reményekkel vettem meg a legsötétebb árnyalatot. Maga a szín nekem tökéletes. Nem próbáltam dörzsölve leszedni, hogy bírja-e, de ha reggel felteszem estig tart. Mondjuk amúgy sem piszkálom az arcom... Viszont! Annak ellenére, hogy "tattoo" nem az! A kisfiam lefröcskölt a Balatonban, s ez nyomban folyni kezdett. Nem lettem csurom víz, pár csepp érte az arcom, s a szemöldököm is. A párom meg is ijedt, hogy vérzik a fejem. 😆 Hát, nem vérzett, csak a szemöldököm folyt le... Nagyot csalódtam benne emiatt mert a használata nagyon egyszerű, s mint írtam nekem a szín is passzolt. Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

Micoka

2021. január 24.

Medium brown árnyalat: sajnos túl későn olvastam az itteni negatív kritikákat, nálam a helyzet detto: vöröses szín, ami teljesen természetellenesnek hat. Tartósságot, pigmentáltságot, használhatóságot, szavatosságot nem tudtam így tesztelni, nincs értelme. Csalódás újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 24.

Lilluc

2020. október 9.

Nem szoktam Avonos kozmetikumokat venni, kb eddig semmi nem vált be.
Ez a szemöldökfilc viszont kedvenc lett. A másodikat fogyasztom a medium brown árnyalatban.
Nekem a korábbi hozzászólókkal ellentétben nem volt beszáradva.
Felvitelkor durván vörös, ez tény, viszont szépen bebarnul.
Próbáltam korábban hamvasabb, barnásabb árnyalatokat, viszont nem álltak jól a hajam színéhez. (Balayage, felül hamvas sötétszőke, alul világos szőke).
Nekem a tartósságával sincs bajom, reggel felkenem, este leszedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Nem szoktam Avonos kozmetikumokat venni, kb eddig semmi nem vált be.
Nekem a korábbi hozzászólókkal ellentétben nem volt beszáradva.
Felvitelkor durván vörös, ez tény, viszont szépen bebarnul.
Nekem a tartósságával sincs bajom, reggel felkenem, este leszedem.

Bambusz92

2020. június 17.

Ez miiiii?? Vékony és rövid szemöldökömre vettem, kézfejpróba, huuuu ez baromi jó. Ahha a második használatra semmi festék nem jön belőle és eltörik a szivacsos vége. Meg ne vegyétek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Kremcica

2020. április 30.

Update: Elvileg 12 hónap a szavatossága, nálam a 10. végén megbüdösödött. Kuka.

Nagyon örültem mikor megláttam a katalógusban, sőt mikor megkaptam és a kézfejemen kipróbáltam (Blonde árnyalat). Nagyon precíz, tartós és akár természetes akár ívesebbre rajzoltabb szemöldök készítésére is jó. Illetve csak jó lehetne. Sajnos ez is vörös tónusú, de emellett sárga is. Ha csak a szemöldököm vonalán belül finoman, keveset használok nem rossz. Viszont ennél többet szeretnék, kicsit igazítani is a formán és ehhez már nem jó a színe miatt. Más termékkel (porral vagy ceruzával kombinálva) el fogom használni, de újravenni semmiképp sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Update: Elvileg 12 hónap a szavatossága, nálam a 10. végén megbüdösödött. Kuka.

Odriuss

2020. április 17.

A legsötétebb színt vettem meg, az elején jónak tűnt, de pár használat után a filc amivel fel kell vinni, veszített a keménységéből és már nem lehetett vele, olyan szép precíz vonalat húzni inkább csak satírozni, ahhoz viszont már elég elütő volt ez a szín (nem is értem, honnan jött a vöröses beütése) a lényeg, hogy így már nagyon csúnya volt az összhatás, ezért inkább már nem is használom. Többet biztos, hogy nem veszem meg se ezt, se a hasonló kialakítású, de más márkájú szemöldök filceket sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

kingacs

2020. február 10.

Nekem nem jött be. Többször próbáltam, főleg a szemöldököm elejére, de csúnya lett a végeredmény és valamiért, mikor próbáltam az ujjammal ledörzsölni és mikor lemostam, piros színt eresztett. A szemöldököm egyébként inkább feketés, mint barna, viszont barnára szoktam megcsinálni porral és ceruzával, így a medium brown árnyalatot választottam és eléggé elüt a szín. Szálakat próbáltam vele kreálni, de olyan lett, mintha sima filctollal rajzoltam a bőrömre. Nagyon szomorú vagyok :(
Pozitívum viszont, hogy tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Pozitívum viszont, hogy tartós.