Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2018. november 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Szemöldökformázó különleges tripla ágú applikátorral, amellyel pofonegyszerűen festhetsz természetes hatású extra szálakat a szemöldöködbe.

3 árnyalatban kapható

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Mark Brow Tattoo Micro Styler - 1xpróbált
Ár: 1000 , Eladó: Micoka
Állapot: 1-szer próbált kézfejen, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Lásd külön leírásban
1000 Ft ÚJ Avon Mark Brow Tattoo Micro Styler
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradó csomagként tudom küldeni

Micoka

2021. január 24.

Medium brown árnyalat: sajnos túl későn olvastam az itteni negatív kritikákat, nálam a helyzet detto: vöröses szín, ami teljesen természetellenesnek hat. Tartósságot, pigmentáltságot, használhatóságot, szavatosságot nem tudtam így tesztelni, nincs értelme. Csalódás újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 24.

Lilluc

2020. október 9.

Nem szoktam Avonos kozmetikumokat venni, kb eddig semmi nem vált be.
Ez a szemöldökfilc viszont kedvenc lett. A másodikat fogyasztom a medium brown árnyalatban.
Nekem a korábbi hozzászólókkal ellentétben nem volt beszáradva.
Felvitelkor durván vörös, ez tény, viszont szépen bebarnul.
Próbáltam korábban hamvasabb, barnásabb árnyalatokat, viszont nem álltak jól a hajam színéhez. (Balayage, felül hamvas sötétszőke, alul világos szőke).
Nekem a tartósságával sincs bajom, reggel felkenem, este leszedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Nem szoktam Avonos kozmetikumokat venni, kb eddig semmi nem vált be.
Nekem a korábbi hozzászólókkal ellentétben nem volt beszáradva.
Felvitelkor durván vörös, ez tény, viszont szépen bebarnul.
Nekem a tartósságával sincs bajom, reggel felkenem, este leszedem.

Bambusz92

2020. június 17.

Ez miiiii?? Vékony és rövid szemöldökömre vettem, kézfejpróba, huuuu ez baromi jó. Ahha a második használatra semmi festék nem jön belőle és eltörik a szivacsos vége. Meg ne vegyétek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Kremcica

2020. április 30.

Update: Elvileg 12 hónap a szavatossága, nálam a 10. végén megbüdösödött. Kuka.

Nagyon örültem mikor megláttam a katalógusban, sőt mikor megkaptam és a kézfejemen kipróbáltam (Blonde árnyalat). Nagyon precíz, tartós és akár természetes akár ívesebbre rajzoltabb szemöldök készítésére is jó. Illetve csak jó lehetne. Sajnos ez is vörös tónusú, de emellett sárga is. Ha csak a szemöldököm vonalán belül finoman, keveset használok nem rossz. Viszont ennél többet szeretnék, kicsit igazítani is a formán és ehhez már nem jó a színe miatt. Más termékkel (porral vagy ceruzával kombinálva) el fogom használni, de újravenni semmiképp sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Update: Elvileg 12 hónap a szavatossága, nálam a 10. végén megbüdösödött. Kuka.

Odriuss

2020. április 17.

A legsötétebb színt vettem meg, az elején jónak tűnt, de pár használat után a filc amivel fel kell vinni, veszített a keménységéből és már nem lehetett vele, olyan szép precíz vonalat húzni inkább csak satírozni, ahhoz viszont már elég elütő volt ez a szín (nem is értem, honnan jött a vöröses beütése) a lényeg, hogy így már nagyon csúnya volt az összhatás, ezért inkább már nem is használom. Többet biztos, hogy nem veszem meg se ezt, se a hasonló kialakítású, de más márkájú szemöldök filceket sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

kingacs

2020. február 10.

Nekem nem jött be. Többször próbáltam, főleg a szemöldököm elejére, de csúnya lett a végeredmény és valamiért, mikor próbáltam az ujjammal ledörzsölni és mikor lemostam, piros színt eresztett. A szemöldököm egyébként inkább feketés, mint barna, viszont barnára szoktam megcsinálni porral és ceruzával, így a medium brown árnyalatot választottam és eléggé elüt a szín. Szálakat próbáltam vele kreálni, de olyan lett, mintha sima filctollal rajzoltam a bőrömre. Nagyon szomorú vagyok :(
Pozitívum viszont, hogy tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

Pozitívum viszont, hogy tartós.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Ez a filc végre pigmentált és használható... lenne, ha jó lenne a színe, de ez a közép barna árnyalat elképesztően meleg tónusú, talán kicsit vöröses is. Ezzel csak az a baj, hogy az embereknek nem ilyen színű a szemöldöke/alap hajszíne, szóval nem tudom, mit gondolt az Avon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

ducababy

2019. december 16.

Sajnos nekem is vöröses színe van, ráadásul órák múlva min 10 pötty jelent meg a szemöldököm felett!!! Mehet a szemétbe...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

azursatellite

2019. március 5.

Teljesen természetellenes vöröses barna árnyalatot biztosít. A természetestől nem is állhatna messzebb a végeredmény. Néha tusnak felaplikálom, annak jó. De akkor is a pénzkidobás kategóriája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

zsuzsanna.tabori

2019. február 6.

A legsötétebb árnyalatot próbáltam és valóban vörös DE ez a vöröses szín pár perc alatt szépen be barnul és egész természetesnek hat. Fekete hajam van és bőven elég a sötétsége ugyanis nem szeretnék valami groteszk boszorkanykent mászkálni az utcán, és ezzel nyilván a termek megálmodói es így voltak ezért nincs talán sötétebb szín. Rendkívül tartós! Nekem a maybelinne szemöldök tetoválásos bigyójától ez sokkal jobb, mert az na aaaz tényleg durván vörös volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.