Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cupcaketeam, az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

• Órákon át tart, anélkül, hogy kiszárítaná az ajkakat
  • Intenzív színek, tökéletes fedés és matt hatás
  • Precíz felvitel, nincs több elmaszatolódás

10 árnyalatban kapható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 400 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
Zsann

2019. december 29.

Borzalmas. Maszatol, ragacsos, kezelhetetlen. Szárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Borzalmas. Maszatol, ragacsos, kezelhetetlen. Szárítja a számat.

petra19970101

2019. november 13.

Pillanatragasztó. Egy szóval leírva. Utána pedig levakarhatatlan. Kétfázisú lemosóval sem jön le. Még másnap is ott voltak a kis darabok a számon, amik dörzsöléssel sem tűntek el... Szóval egy bulit tuti kibír, de nem ér annyit, mint amennyit szenved vele utána az ember. :/ Pedig egyébként szép, pigmentált rúzs lenne, ami nem szárít. Így csak 3 csillag jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

humankind

2019. november 12.

az applikátora nagyon kényelmetlen, túl nagy és túl sok termék marad rajta, lehet, hogy éppen emiatt, de a számon nem is igen szárad meg a termék. a színe szép, ezért két csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Andikiss18

2019. augusztus 29.

Undorító! Foltos marad, simán elmozdul, meg se szárad rendesen. Az illata jó más nem... Sokat vártam tőle, erre egy nagy kalap 💩. Használhatatlan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

konbo

2019. augusztus 26.

Van az a szín ami jó és tartós, van amelyik nem. Nekem van egy pink, egy nude és egy kellemes eperfagyi rózsaszín. Annyira nem tartós, mint más márkás folyékony matt rúzsom, nem is használom minden nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Számomra nem volt túl meggyőző. Az applikátora lehetne jobb is, nagyon sok terméket vesz fel, amit nehezen tudok csak korrigálni, a felesleget nekem is fel kell itatnom. Nagyon lassan szárad, illetve hamar le kopik az ajkaimról evés/ivás nélkül is, nem mondanám tartósnak. Egyedül annyi pozitívum van benne az árnyalatai, illata, és színei mellett, hogy nem kell használat előtt hidratálnom a számat, mivel abszolút nem szárít. Összességben nem a legjobb termék, inkább vásárolok másikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

NeonPink

2019. július 31.

Kellemes csalódás. Azt hittem elég gagyi lesz, de azért kipróbáltam és azóta több árnyalatban is beszereztem. Igaz az élénkebb, sötétebb színekkel nem mertem még próbálkozni.

a világos árnyalatai tökéletesen fedik az amúgy erősen piros ajkaimat. az egyetlen rúzs ami alá nem kellett alapozó
aplikátorral gyorsan felvitehő, ujjal igazítható
krémes, nem szárít, de még is matt
elég tartós
az árát teljesen megéri

annyit kiemelnék, hogy nem igazán kenném fel a ráncos vagy száraz ajkaimra csak amikor szépen hidratált. ha előző este radírozok majd éjszakára ajakápolózok, másnap egyszerűen mesésen mutat rajta ez a rúzs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

aplikátorral gyorsan felvitehő, ujjal igazítható
krémes, nem szárít, de még is matt
elég tartós
az árát teljesen megéri

KrdsDina66628

2019. június 8.

Igazából már az elején elrontottam . A " Pinking About You" árnyalatban szereztem be , de csalódnom kellett , hiszen borzasztóan világos , ami az én szinte fehér bőrszínemhez nem passzol. Egyszer kentem fel , akkor krémes volt , de szinte egyből le is töröltem , szóval mattságáról nem tudok mit mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

ria23

2019. június 5.

Ez az első folyékony matt rúzsom így összehasonlítási alapom nincs, de én pozitívan csalódtam benne. Nem szárít nagyon, tartós ha leitatom a felesleget és tényleg szép matt. Az árnyalat kevésbé tetszik nekem, így ebben a színben biztosan nem veszem újra, de lehet, hogy másik színben még megpróbálom, ha akciós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

kacibog83

2019. május 11.

Naked Crush árnyalatban van meg, így csak erről a színről tudok tapasztalatot írni. Egy igazán különleges szín, kár, hogy a pozitívuma itt ki is merül. Az applikátora sem igazán tetszik, a legvége lehetne kissé csúcsosabb, de ez szinte már említésre sem méltó. Felvitel után vártam a száradást, aztán indulás előtt felitattam zsepivel a "felesleget". Mondanom sem kell, hogy a színintenzitás a felére csökkent, majd rövid időn belül el is tűnt az ajkaimról. A Lovely hasonló formulájú matt rúzsa simán kenterbe veri, csak fele ennyi áron. Ha valaki nagyon ragaszkodik az Avon márkához, inkább a normál (kitekerős) matt rúzsát ajánlom, sokkal jobb minőségű. Nem is tudom hány csillagot adjak, tényleg csak a színe tetszik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.