Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cupcaketeam, az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2017. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

• Órákon át tart, anélkül, hogy kiszárítaná az ajkakat
  • Intenzív színek, tökéletes fedés és matt hatás
  • Precíz felvitel, nincs több elmaszatolódás

10 árnyalatban kapható

Ár: 1499 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jgitta95

2021. október 20.

Olvasva a korábbi véleményeket hirtelen elbizonytalanodtam, hogy biztos erről a termékről akarok-e írni :D Még ajándékba kaptam belőle 4 különböző árnyalatban: passion it, irresistible, flushed, orange happy for you. Az applikátoráért nem igazán rajongok, de meg lehet vele oldani a felvitelt, viszont valóban nem szabad sokat felvinni, különben nem szárad meg. Azzal is egyetértek, hogy nem épp a legtartósabb, elég könnyen el lehet maszatolni, és viszonylag gyorsan kopik ivás-evés során és ha sokáig van fent, mintha berepedezne és darabosodna. Épp ezért én csak olyankor használom, amikor tudom, hogy csak rövid ideig lesz fent (nem egész nap vagy egy egész estés buliban), mert néhány óráig még nagyon szép tud lenni. A 4 árnyalatból a flushed (jó erős rózsaszín) és az irresistible (piros), amiket gyakran használok. Az orange happy for you, ahogy a nevében is benne van narancssárga, elég rikító szín. Ezt konkrétan csak nyáron használom, mert lebarnult bőr mellett valahogy jobban mutat. A passion it egy nagyon sötét bordó, kicsit barnás árnyalat, talán egy alkalommal használtam, a fedése nem túl tökéletes, foltos, csíkos marad. A pirosat és a rózsaszínt nagyon szeretem, de tényleg csak rövid időtávokra szabad vele tervezni, így csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

NatureBeauty

2021. október 10.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen minőségű a termék. Épp, hogy sikerülne felvinni, máris darabokban kopik le, pedig direkt nem az eredeti applikátort, hanem a sminkecsetet használom, hogy a csomósodást elkerüljem. Az eredeti applikátorral még rosszabb a hatás. Kuka sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Emma23

2021. április 6.

Szeretem a matt rúzsokat de ez a legrosszabb. Szanaszét szárította a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Szeretem a matt rúzsokat de ez a legrosszabb. Szanaszét szárította a számat.

Hella96

2021. február 18.

Nem szárad meg... Tartósság se a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Nem szárad meg... Tartósság se a legjobb.

berenisz

2020. augusztus 26.

Ajándékba kaptam másik termék mellé. Szörnyű, el nem tudom képzelni, mit gondoltak, amikor piacra dobták... egy nagy f*s. Maszatol, egyszerűen kenhetetlen volt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

egyno

2020. június 7.

Borzalmas, nem lehet rendesen dolgozni azzal a fejjel, borzasztóan szarit, darabos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

cs3ng31214

2020. április 13.

Egy narancsos színem volt, amit aztán anyukám használt el, mert ha bár nagyon kényelmes, bársonyos textúrája volt és az applikátora az egyik legjobb kialakítással rendelkezett, nem kellett még az erős színekhez sem ceruza, sajnos nagyon nem tartós. Szerintem nem is kopik szépen, barátnőm egyszer egy piros színt kent fel és mikor el kezdett a szájáról lejönni, konkrétan úgy nézett ki, mintha vérzett volna. Azt hiszem főleg egy pirosnál az a legnagyobb hiba, ha csúnyán kopik. Nem rossz, csak győzd napközben figyelgetni és újra felrakni a lejött részt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Zsann

2019. december 29.

Borzalmas. Maszatol, ragacsos, kezelhetetlen. Szárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Borzalmas. Maszatol, ragacsos, kezelhetetlen. Szárítja a számat.

petra19970101

2019. november 13.

Pillanatragasztó. Egy szóval leírva. Utána pedig levakarhatatlan. Kétfázisú lemosóval sem jön le. Még másnap is ott voltak a kis darabok a számon, amik dörzsöléssel sem tűntek el... Szóval egy bulit tuti kibír, de nem ér annyit, mint amennyit szenved vele utána az ember. :/ Pedig egyébként szép, pigmentált rúzs lenne, ami nem szárít. Így csak 3 csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

humankind

2019. november 12.

az applikátora nagyon kényelmetlen, túl nagy és túl sok termék marad rajta, lehet, hogy éppen emiatt, de a számon nem is igen szárad meg a termék. a színe szép, ezért két csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.