Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

2 az 1-ben bronzosító és highlighter: kontúrozáshoz ideális púder a ragyogó külsőért

Rean519

2020. június 25.

Ajándékba kaptam, örültem neki, nagyon praktikus a kiszerelése és szépnek tűntek a színek. Arcon viszont már nem annyira tetszik. A bronzosító szinte nem is látszik, ha csak egy erős primer van rajtam és azon semmi alapozó vagy púder, akkor egy gyenge, természetes hatást sok réteg után el lehet érni, de nem az igazi. A highlighter is csak vmennyi csillám, nem tartós, nem marad a helyén. Elhasználgatom, de nem veszem újra és örülök, hogy nem adtam ki rá pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Kise

2018. december 12.

Katasztrofális termék! Semmi pigmentáltsága nincs a kontúrozó résznek, a highlighter túl csillámos, nem emel ki semmit, potyog.Csak max. gyereksminknek tudom elképzelni. Visszaküldöm a tanácsadónőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 12.

pillacskak

2018. március 30.

A bronzosito szin nem tul tartos, de termeszetes hatast ad, a highlighter csak csillampor

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

zsofien

2018. március 16.

Praktikusság miatt rendeltem, nem kell egyszerre highlightert és bronzosítót vinnem, így kevesebb helyet foglal. A bronzosító sajnos kicsit csillog, ami engem nagyon zavar. A highlighter elmegy, azzal különösebben nincs bajom. De nem vagyok ettól elájulva, ez most nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Aryaa

2018. január 13.

Nekem valamiért nagyon tetszik mind a pirositó szin, mind pedig a highlighter. A pirositó pont illik az én általam készitett sminkek legtöbbjéhez, illetve kifejezetten tartós. A highlighter is nagyon szép, ne csillámos, inkább fényt ad. Lehet belőle tényleg wáo hatást kihozni, illetve nagyon kis szolid fényt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

apple97

2018. január 7.

Itt a kis üdvöske. Nagy reményeket fűztem hozzá, de hiába. Borzasztóan porzik, a highlighter nem áll össze az arcon sem, a csillámok az egész arcomat beterítik, potyog, nem fénylik. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

elizacreme

2017. november 19.

"Ó-jaj, ó-jaj".. Drága nagyon. A bronzer még oké, a highlight részt próbáltam szeretni, de nem fénylik, ellenben csillámdarabokat véltem felfedezni az arcomon. A kis kompakt tükör miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.