Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krém állagú korrektor a szem alatti sötét karikák és az egyéb bőrhibák elfedésére.

geannika

2018. július 17.

Nagyon szeretem ezt a kis korrektort. Könnyű vele dolgozni, jól fed és tartós is.
Nem okoz pattanásokat és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Nem okoz pattanásokat és sokáig elég.

fethadri

2018. július 6.

Pozitívan csalódtam a korábbi Avonos korrektorokhoz képest ez a termék egyszerűen szuper. Sötét karikákat szépen elfedi és az apróbb bőrhibákat is, de kissé zsíros érzetet hagy maga után, ami fixálható porpúderrel vagy sminkfixálóval és annak nagyon lehet örülni, hogy nem áll össze tőle. Építhető, bevált termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Ppet

2018. május 20.

Nagyon ritkán használom borhibak eltüntetésére, arra is nagyszerű, de egyébként en a szemoldokom szoktam vele kiemelni. A megfelelő ecsettel minden maszatolast eltuntet, ha nem precízen szedtem ki a szálakat, azok is lathatatlanok lesznek. Olyan szep világosan megmarad sokaig a szine, hogy erre a célra is abszolút tökéletes! A kiszerelese is olyan jo, es oké, hogy krémes, de MILYEN krémes! Jo érzés belepiszmogni az ecsettel, eldolgozni is egyszerű, hogy ne legyenek a sminknek élei. Nem hiszem, hogy szeretnek helyette mast találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

LengyelB

2017. október 23.

A valaha volt legjobb korrektorom. Számos darabot kipróbáltam már, viszont ennél jobbat még nem sikerült találnom. Már talán fél tucatszor újrarendeltem (az első darabokat még a fekete tetővel). Fedőképessége egyszerűen lenyűgözött. Hosszú évek óta küzdök a pattanásokkal, sajnos az utóbbi időben a májfoltokkal is, ezzel a termékkel sikerült teljesen eltüntetnem őket. Ami még nagyon pozitív, hogy nem tömíti el a pórusokat, nem pattanásképző, inkább pont az ellenkezőjét tapasztaltam vele kapcsolatban: leszárítja azokat. A világosabb árnyalat eltünteti a szem alatti sötét karikákat is, viszont 35-40 év felettieknek nem javasolnám a szem környékére a kicsit szárító tulajdonsága miatt. Sajnos vannak időszakok, mikor több hónapon keresztül nem rendelhető, így én, mikor ismét felbukkan a katalógusban betározok belőle :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Nonoka96

2017. június 20.

A kedvenc korrektorom valaha. Nagyon krémes, nagyon könnyű eldolgozni akár kézzel, akár szivaccsal. Igencsak erős fedésű, és fixálva egy egész napig meg sem mozdult, pedig nekem zsírosabb bőröm van. Nem kopik, nem halványul, fixen ott marad a helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

rebus

2017. június 4.

meglepően jól teljesít nálam, kicsit "vizesebb" állagú (ami meglepett elsőre), viszont pont ezért működik szerintem. az eldolgozása sem vészes, akciósan beszerezve szerintem jó döntés :) (számomra akkor lenne tökéletes mindent egybevéve, ha a kis kompaktban egy pici tükör is lenne...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Katsura

2017. április 24.

Szuper jó. Nem olyan száraz, jó a fedése, könnyen eldolgozható. Pattanásokra, szem alá egyaránt jó, púderrel fixálva 8 órát is tart. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.