Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kelithyn, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Tökéletesítsd sminkedet az Avon Mark Magix sminkalap és korrektorral. A krémes sminkalap előkészíti a bőrt a sminkelésre, mattít, simít és egyenletesebbé teszi a bőrtónust

• a krémes sminkalap előkészíti a bőrt a sminkelésre, mattít, simít és egyenletesebbé teszi a bőrtónust
  • praktikus kompakt kiszerelése révén napközben is könnyen felfrissítheted és korrigálhatod a sminked
  • univerzális árnyalat, minden bőrtónuson használható

Avonlany

2019. május 1.

Alapvetően én problémamentes bőrtípusra tudnám ajánlani, ott jól tud működni. Kellemes selymes érzetet hagy maga után, alapvetően mint korrektor nem funkcionál, inkább mint korrektor alap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Vanille

2018. október 14.

Ez konkrétan iszonyat pénzkidobás, nagyon bánom, hogy megvettem, de hát persze megint nem bírtam magammal, mert ha új korrektort, vagy alapozót látok, azt ki kell próbálnom.
Egyrészt nulla fedés, másrészt egyszerre szárította hámlósra a bőröm, és érte el, hogy diszkógömb fejem legyen, pedig ennyire nem szokott zsírosodni a T vonalam. Arról nem is beszélve, hogy baromi kellemetlen volt viselni, olyan érzés volt, mintha a bőröm kábé fulladozna. Csípni nem csípte, de néhány helyen piros foltok jöttek ki a bőrömön, pedig ez sem jellemző.
Szóval nem ajánlom, nagyon-nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Szóval nem ajánlom, nagyon-nagyon nem.

Nic01

2017. március 15.

Húú... hol is kezdjem. Lehet én vagyok ügyetlen, de nekem ez a termék semmilyen. Konkrétan pénzkidobásnak érzem. Egyedül a benne található tükröt tudom értékelni. Nagyon sokat nézegettem rendelés előtt hátha találok róla véleményt de akkor még sajnos nem volt. A termék felvitelénél fogalmam sincs hová kerül, hová nem, mert semmilyen látszata nincs. A bőröm ugyanolyan felvitel előtt mint utána. A tapintás az valóban puha de hogy semmilyen korrektor hatása nincs az is biztos...mattítani sem mattít (Fél óra múlva már a homlokom azt sem tudja hova fényledjen tovább), az alapozót nem lehet rajta szépen eldolgozni, mert hihetetlenül látszik, beül a pórusokba. Azt, hogy napközben hogyan lehet felfrissíteni és korrigálni ezzel a sminket elképzelésem sincs, ugyanis semmilyen fedése sincs pontosan ezért nem is értem a korrektor kifejezést a leírásnál. Ami igaz rá az az univerzális árnyalat ezen kívül sajnálom, hogy ezt kell írjam hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Noah27

2017. március 11.

Szerintem tök jó :)
Krémes ,pihe puha,habos babos :D :)
Könnyű viselet,alkalmazkodik a bőrszínhez és nem lesznek póruseltömődések.fedése se rossz,egységesebbnek hat a bőr.
Egyedül azt hiányoltam,hogy nem adnak hozzá szivacsot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Szerintem tök jó :)
Krémes ,pihe puha,habos babos :D :)
Egyedül azt hiányoltam,hogy nem adnak hozzá szivacsot.