Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kétvégű krémes stift, mely segít arcvonásaid kiemelésében, valamint a ragyogó külső megteremtésében.

greyhound

2018. április 16.

Az arcpirosító színe nagyon szép, jól eldolgozható, de kicsit sem tartós, összekeni a telefonom kijelzőjét. A highlighter nagyon szépen mutat a bőrön. Nem veszem újra, maradok a l'oréal arcpirosítómnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

study0912

2017. december 28.

Egyik kedvenc Avon termékem. Akciósan vettem, de teljes áron is megvenném. Ujjammal szoktam eldolgozni mindkettőt, bár szerintem kicsit macerásabb, mint a porállagúakat, de elnézem neki, mert gyönyörű a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

captainsunflower

2017. augusztus 3.

Highlighter fanatikusként úgy gondoltam, hogy egy hétköznapibb darabra is szükségem van, így Herczeg Hajni videójának hatására eldöntöttem, hogy beszerzem.
Én egy kb 1900-ért jutottam hozzá, amiért szerintem nagyon is megéri.
A pirosító része egy szép, barnás, piszkosabb rózsaszín, ami apróbb, elszórt "csillámokat" tartalmaz, a highlighter része pedig egy nagyon visszafogott, természetes - hát nem is ragyogást - fényt ad.
Krémes, szépen felvihető és ujjakkal eldolgozható. Őszintén szólva nekem kissé furcsa ez a "vajas" érzés az arcomon a porok után, de a finishéért oda vagyok, szóval 5*.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Én egy kb 1900-ért jutottam hozzá, amiért szerintem nagyon is megéri.