Avon

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 22.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Akár 8-szor többnek tűnő pillák. Az Avon Mark Spectralash szempillaspirál nem pereg le, nem csomósodik, nem maszatolódik. Klasszikus rostszálas spirálkefe, mely csomósodásmentes felvitelt tesz lehetővé

szcsdori

2020. október 28.

Egyik szempillaspirállal sem voltam ennyire megelégedve, mint ez ezzel!
Az eddigi termékek, amelyek kipróbáltam mindig elnehezítették a pilláimat (ezért éveken keresztül nem is használtam), de ez a termék azt az érzést kelti, mintha nem lenne semmi festék rajtam. Csodaszéppé varázsolja az amúgy is hosszú szempilláimat. A termék nem csomósodik. Mindenkinek jó szívvel ajánlom (már édesanyámat is rászoktattam)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Egyik szempillaspirállal sem voltam ennyire megelégedve, mint ez ezzel!

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Egy nagy csalódás volt. A kefe már egyes fokozaton is rengeteg festéket vett fel, ráadásul a szempilláim nagyon össze csomósodtak, alig tudtam korrigálni, jól át kellett fésülnöm. A tartóssága viszont kifogástalan volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Eva98

2019. június 21.

Nagyon gyenge, pár használat után olyan mintha beszáradna és a keféje is eldeformálódik. Az egyes fokozaton is nagyon sok festéket vesz fel. Lemosni legalább könnyű volt, sírásokat bírta, nem kenődött. Összességében nem igazán vagyok vele megelégedve. Nem túl drága és nem is vártam tőle túl sokat. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

lara02

2019. május 20.

Ajándékba kaptam még tavaly decemberben, azóta is használom és az még mindig a decemberi. Nekem már az egyes fokozaton is elég sok festéket tesz rá, így mindig le kell húznom, de csak ez az egy hibája van. Alapjáraton nagyon szépek lesznek tőle a szempilláim, többnek és dúsnak tűnik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Kremcica

2019. február 15.

Ajándékba kaptam, ajándék lónak nem nézd a fogát... de nézem. Eleinte nem igazán értettem hogyan is működik a 3 fokozat, miben különbözik. Nos annyiban hogy mennyi festéket vesz fel a kefe. Ami már önmagában is hülyeség, mert egyes fokozaton is rémesen sok festék kerül rá alig győzöm lehúzni róla. Egyes fokozaton szoktam használni, nekem ezzel is szép fekete, dúsabb pillákat csinál relatíve tartós is. Viszont kenődik akármilyen szögből és technikával applikálom fel tönkretéve a már felvitt tust vagy szemhéjfestéket. Második és harmadik fokozaton inkább már csak a pókláb-hatás érvényesül. Nekem nem pereg, mióta kicsit száradt határozottan jobban működik. Nekem is amolyan egynek elmegy, de ajánlani biztos nem fogom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Esztuci

2019. január 30.

Nagyon szép pillákat lehet vele készíteni, ha több rétegben sok festéket viszünk fel. Majdnem műszempilla-hatás. És most jön a DE.... Pár óra után darabosan válik le, pereg, csomósodik és egyáltalán nem tartós. Ha max egy órára kell jól kinézni és nincsen más, akkor vészhelyzetben ez is jó, de ha tehetitek inkább másikat vegyetek, mert nap végére mindenhol festék lesz csak a pillákon nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

Vikieh

2018. szeptember 6.

Először nagyon vártam..
Aztán hatalmasat csalódtam, egy hétig teszteltem, majd a sarokba dobtam. Ragadt, kenődött, irritált, az 1-es fokizaton is rengeteg teljesen felesleges festéket vett fel, gyűlöltem hogy kidobtam rá a pénzt.
Nemrég újra elővettem nincs ló jó a szamár is alapon. Fintorogva készültem a műveletre majd hatalmas meglepetésemre, jót tett neki egy kis "száradás". Nem azt mondom hogy tökéletes lett de lehet vele dolgozni már.
Én akkor vásároltam mikor Bejött a piacra. Édesanyám majd egy évvel később akkor már elsőre is jobb tapasztalatokat adott, kevesebb festék magváltoztatott kefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Először nagyon vártam..

Szilo

2018. augusztus 3.

Nem, én eddig elégedett voltam az Avon spirálokkal, de ez nem. Potyog darabosan nap végére, kenődik ha kicsit hozzáérek a szememhez. A kefe maga nagyon puha, de az elején csomóban log a festék, amit mindig le kell húznom, mert összekenem magam. Este lemosáskor nem tudtam leszedni rendesen, rendszeresen egy kevés a szemem alatt kötött ki, amit plusz fülpiszkával tudtam csak leszedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

lenizsu

2018. május 30.

Botrányosan rossz termék. A termékleírás minden szava hazugság. Az Avon ezért a termekert óriási bírságot fizetne , ha újra megvizsgálna a GVH. Azt írjak, nem pereg le, nem csomosodik, nem maszatolodik, dús hatás. Szepen hangzik, de sajnos egy ezreléke sem igaz. Sok terméket vesz fel, ragad, nehezen szárad, órákkal felkenés után is összekeni az arcom (ilyet más termeknél nem tapasztaltam). A természetesen ivelt szempilláimat kiegyenesiti. A felkenése sem egyszerű, mert ha nem húzom le min. 20x a terméket a tubus oldalán, összekeni a kész sminket a keféről kiálló csomóival. Számomra a dús sem azt jelenti, hogy 2-3 tincsbe összeragasztja a pillákat, bár tény, hogy sokan szerezik a pókláb-hatást, de én nem vagyok köztük. Ha ez nem lenne elég, a szemem is begyulladt tőle. Nem értem, hogyan engedhette bárki is piacra ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Anett093

2018. február 24.

Szuper! Szeretem használni és tetszik hogy csavarható! Rendeltem anyukámnak is belőle, és ő is mondta hogy szereti nagyon használni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.