Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Esztii78

2020. március 13.

Nagyon szép színek vannak belőle, jó érzés mikor rajta van a szájon, nagyon finom az illata. Nem ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 13.

PAncsi79

2018. április 4.

Nagyon szárazak az ajkaim, emiatt rúzst nagyon ritkán viselek, inkább szájfényeket használok.
Ez a szájfény amolyan hétköznapi, lóti-futi napokra tökéletes: nagyon jól hidratál, icipici színt ad az ajkaknak, kellemes viselet. Ragadni ragad, mint minden szájfény, így ez engem abszolút nem zavar, mondhatni megszoktam.
Hatalmas kiszerelés, nagyon sokáig elég.
A Watermelon pop szín egy a tubusban erős rózsaszínnek tűnő árnyalat, de az ajkakon abszolút nem feltűnő, az Apple red is csak enyhe pirosas fényt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Hatalmas kiszerelés, nagyon sokáig elég.

dorothyk

2018. április 4.

Nekem a brilliant árnyalat van meg. Nem ragacsos, de mégis túl tömör a formulája nekem, mindig belemegy a számba az íze pedig nem olyan kellemes így ez összességében nem egy pozitív pont. Az illata nagyon jó és a színe is elég szép, szépek a csillámok benne és az ára kedvező. A tartósságában vannak kivetni valók, de ennyi pénzért nem várhatunk tőle sokkal többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Lina1105

2017. június 17.

Egy pirosas árnyalatom van (Apple Red), és mivel nincs túl erős színe hétköznapra tökéletes. Kicsit ragad, de ez egy szájfénytől nem meglepő. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

anettvagyok

2017. június 15.

Az ajkakon úgy néz ki, mint egy MAC Lipglass, bár a tartóssága nyilván elmarad tőle. Nagyon esztétikus, nekem a dreamy peach árnyalat van meg, mindennapokra a legjobb választás, ár-érték arány tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

csillagpor1008

2017. április 18.

Nekem a watermelon pop árnyalat van meg,ami egy pinkes szín de szájon egyátalán nem feltűnő. Az illata finom édes kicsit vanilíás. Egy kicsit ragad de nem vészes,viszont nekem elég tartós. A számag pedig nagyon jól hidratálja! Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 18.

LuckyGirl

2017. április 17.

Nekem a sugar shine árnyalatban van meg és imádom :) , az illata nagyon jó, és a ragadóssága is jó. Bár én mindig viszek fel szájfény alá színtelen ajakírt, mivel a nagyon ragadósakat nem tudom elviselni.. Felvitele nagyon könnyű, mivel olyan régi szájfényekhez hasonló adagolója van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Nikoletta8

2017. március 9.

Nekem a Dreamy Peach árnyalat van meg, és valami fantasztikus. Akár tükör nélkül is fel tudom vinni. Tartós, nekem a ragacsossága is megfelel. A színe számomra tökéletes. Ja és megvalami az illata nagyon finom,... szerintem vanilía pudingos. Szerelem a végsőkig, kell nekem az összes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.