Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pmarcsi, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Normál

pmarcsi

2015. június 15.

Egyszerűen imádom ezt a palettát. Az akciós szórólapon láttam meg kb. 8500 forintért. Először lebeszéltem magam róla, majd aludtam rá egyet, és ment is a rendelés. :)
Nem bántam meg, sőt, nagyon szeretem. A színei pigmentáltak, jól satírozhatók. Alappal nagyon tartósak, anélkül sosem sminkelek.
A pirosítók kifejezetten sokáig bírják. A szájfények is tetszenek. Szerintem ki fogom tudni használni, szóval maximálisan elégedett vagyok vele. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.