Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek

Avon Mini sminkpaletta: a legfontosabb sminkeszközök egyetlen dobozban. Tedd be táskádba, hogy használhasd bármikor, amikor csak szeretnéd.

Tartalma: 4 szemhéjpúder, 4 szájfény, 2 arcpirosító, szemhéjpúder-applikátor, szájfényecset.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mmartina97

2016. március 10.

Ajándékba kaptam még anno.A színek porzanak és nem valami élénkek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

Ajándékba kaptam még anno.A színek porzanak és nem valami élénkek.

vivoo

2014. december 30.

Nagyon szeretem, a színek pont megfelelőek. Egyedül a szájfény része nem olyan kielégítő, ezért -1 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Adanaomi

2014. szeptember 21.

Szeretem. A színek nem túl pigmentáltak,de egy hétköznapi sminkhez tökéletes. Eléggé porzik.. Futottak még kategória, de szeretem:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 21.