Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacake, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édesen felemelő illat, mely melegséget áraszt magából, édes vaníliával és érett, lédús szilvával.

Wonderwoman91

2020. október 25.

Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki írta, hogy ez a régi cukrozott szilvás testpermet új csomagolásban. Ruhán tartósabb, inkább téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

destiel

2020. január 21.

Imádom, igazi őszi-télies illat, karácsonyi hangulatot idéz fel. Tartós, szeretem, hogy csak bele lehet dobni a táskámban a nagy rohanásban és bármikor fel tudom magam frissíteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Jelizz

2019. december 30.

kellemes az illata egyaltalan nem igazan szilvas illat, hanem edes gyumolcsos sutis. meglepoen tartos , es arra gondoltam h nyaron nagy melegbe parfum helyett jo lessz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

mlexa

2019. december 16.

Kellemes illata van, de sajnos egyáltalán nem tartós. Csak pár percig érezni, utána elillan. Azért el fogom használni, de egy elég volt belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

AngelHeart80s

2019. november 27.

Átverés! A papíron jobb az illata, sokkal Karácsonyosabb hangulatot idéz! Élőben undorítóan büdös, még légfrissítő gyanánt is! De aki a vanília és az édes illatokat kedveli, annak jó lesz biztos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Ophelia

2019. november 9.

Egy az egyben a jó régi cukrozott szilvás testpermet, kicsit pofásabb csomagolásban. Nosztalgikus illat, még mindig nagyon szeretem, bőrön nem túl tartós, de a sálamon napokig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

vanillacake

2019. október 21.

Annyira megtetszett a katalógusban az illata, hogy rögtön kettőt vettem. Finom édes vanília és cukrozott szilva. Akik szeretik a hasonló illatokat, azoknak csak ajánlani tudom. Kifújáskor enyhén mű, de kis idő elteltével csak a finom illat marad. Odáig vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.