Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• gyengéden tisztítja a bőrt
  • a bőr hidratálttá és puhává válik használatától
  • a füge az egyik legédesebb gyümölcsünk, vitaminokban, és Omega-3 zsírsavakban gazdag, segít abban, hogy a bőr rugalmas, egészséges és hidratált maradjon
  • a vanília nyugtatja, táplálja és ujjáéleszti a bőrt

janvidia

2016. augusztus 30.

isteni illata volt, ezért 2 hét alatt elhasználtam...újra venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

isteni illata volt, ezért 2 hét alatt elhasználtam...újra venném!

avonbudafok

2016. január 31.

Az Avon egyik legfinomabb illatú Naturals tusfürdője, aki szereti az édeskés illatokat, annak jó szívvel tudom ajánlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

zdoreebaba

2015. december 29.

Imádtam! Egyszerűen alig bírtam abbahagyni a használatát. Tavaly karácsonyra vettem és elkápráztatott. A megszokott gél állag, édeskés, télies illat, csoda tisztító erő és megfelelő tartósság! Mi kell ennél több?? Nagyon szerettem, csak azt bánom, hogy a testápolóját és a permetét nem vettem meg... ha újra lesz katalógusban lecsapok rá az biztos! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

hbrigi25

2015. december 14.

Jól tisztít, nagyon finom édes illata van és tartós is. Télre tökéletes. A permettel együtt hasznàlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Katalin0425

2015. augusztus 25.

Az előző kampányban akciós volt, gondoltam kipróbálom. Habfürdő mániás vagyok, minden illatot szeretek kipróbálni, rá esett a választás. Nagyon finom, édeskés illata van. Szeretem az Avon Naturals termékeket. Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

pzsofia

2015. augusztus 11.

Igazából sokat nem tudok róla mondani, egy újabb jó állagú, jól habzó tusfürdő, akár csak a többi Avon Naturals is. Az illata viszont mennyei, aki szereti az édeskés illatot, bátran próbálja ki, nem fog csalódni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Dea

2015. július 1.

Annyira nem nyerte el a tetszésem,mint a testápoló vagy a testpermet.Az illata nem túl intenzív,és szerintem nem is habzik eléggé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

allebag2

2015. május 26.

Elég mű, émelyítő illata van. Télre egynek elment, de túl sokat nem kell tőle várni. Egy átlagos tusfürdő édes illattal. Az ár-érték arány nem túl jó, ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

auberginecat

2015. május 21.

igazi téli csemege, imádtam. nyárra nem illik szerintem az illata, mert elég édes, a cukros szilvára emlékeztet. ha kapnék ajándékba, örülnék neki, de megvenni már nem fogom többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Tuszy

2015. április 17.

Egyik kedvencem! Nagyon jó illata van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Egyik kedvencem! Nagyon jó illata van :)