Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

orsipanka

2014. január 24.

Spórolásból kezdtem el Avon Naturals samponokat használni. Akkor 300 Ft körül lehetett beszerezni őket, ez kb feleannyi volt, mint a Nivea vagy Dove samponok ára. Kb 3 évig használtam őket, ezalatt elhasználtam mindegyik fajtából (banán, sárgabarack, eper, gránátalma, gyömbér-mangó, lime) 2 üveggel. Nem voltak rossz samponok, nem tették tönkre a hajamat, csak az zavart bennük, hogy nem habzottak fel eléggé. Hajvégápolót mindig használtam melléjük.
A katalógusban még tetszett az illata, később már annyira nem.
Előny: szép csomagolás, jó ár-érték arány.
Hátrány: nehezen habzik fel.
Azoknak ajánlanám (ha lehetne még kapni), akik olcsó sampont akarnak és ezért hajlandóak kompromisszumra a minőségből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

A katalógusban még tetszett az illata, később már annyira nem.
Előny: szép csomagolás, jó ár-érték arány.
Hátrány: nehezen habzik fel.