Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Ella

2014. augusztus 18.

Az illata picit olyan mű volt, de az első hajmosások eredményei miatt megbocsátottam neki. Kevésbé zsírosodott a hajam, selymes, puha volt, szinte csillogott és kibírt egy hetet is mosás nélkül az a hosszú, fenékig érő lomoncom. Viszont 2-3 mosás után hozzászokott a hajam ehhez a samponhoz és elmúlt a varázs. Lelapuló, zsíros volt frissen mosva is. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.