Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

A hajspray gondoskodik haja rugalmas tartásáról és puha tapintásáról egész nap. Elevenítse fel a buja lime és a ropogós vasfű érzéki illatait.

mazsika92

2012. december 10.

Hát lehetne jobb is nem lett tőle ragacsos a hajam de nem is ápolt és az illata olyan tömény alkoholos szag inkább.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

gothy

2012. november 20.

Az illata tetszett, de ragacsos lett tőle a hajam, úgyhogy tovább adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

Az illata tetszett, de ragacsos lett tőle a hajam, úgyhogy tovább adtam.

somodiedo

2012. október 27.

Nekem egyáltalán nem jött be, az illata sem tetszik. Sem tartást nem adott a hajamnak, puha sem lett tőle, és pláne nem volt természetes a hajam hatása, borzalmasan nézett ki miután befújta vele. Összeragadt az egész, pedig nem is használtam belőle sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Babus92

2012. augusztus 17.

Hajlakk helyett kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Hajlakk helyett kiváló.

bridgeta28

2012. július 1.

Szeretem az avonos dolgokat általában, de ezt elajándékoztaam, annyira ragadt tőle a hajam, hogy nem birtam kifésülni, pedig nem sokat használtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

claudia

2012. június 25.

Igazából hajformázónak volt írva, de szerintem nem az, arra alkalmatlan. De egész jól kitart ápolóként ha reggel fújok belőle egész nap szép csillogó, puha hajam lesz.Na meg jó illatú. Kicsit összeragad tőle. A hatása eddig 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.