Avon Naturals Teafaolaj és Kakukkfű 2 az 1-Ben Korpásodás Elleni Sampon és Balzsam

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Ella

2015. július 30.

Átlagos sampon, nem volt rossz. Viszont egy idő után hozzászokott a hajam, és gyorsabban zsírosodott. Az illata nagyon friss, imádtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.