Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: sikike99, az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan radírozza le a bőrt, tisztít és eltávolítja a sminket. Minden bőrtípusra, érzékeny bőrre is ajánlott, életkortól függetlenül használható.

Ár: 650 , Eladó: olahnemese
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán vagy utalást követően postázom
Avon True Nutra Effects Ápoló 3 az 1-ben Arcradír/arclemosó/arctisztító Gentle Scrub Cleanser Normal to Dry Skin
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
fokyandi

2019. szeptember 1.

Napi arctisztítóként használom. Zsíros bőrömet csikorgósra tisztítja, szinte fellélegzik az arcom. Számomra elegendő a benne lévő szemcse, alaposan eldörzsölve tökéletesen tisztít és nem is húzódik utána a bőröm. Az illatát nagyon szeretem - friss virágos illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

hegedusreka

2019. március 25.

Ajándékba kaptam a terméket. Kevés benne a szemcse , szóval arcradírnak nekem nemjó, de gondoltam elhasználom arc tisztításra. Az első használat után reggelre pici piros foltok jelentek meg az arcomon, mivel más új terméket nem tettem használtam csak ettől jöhettek ki. Alapvetően nem érzékeny a bőröm, nem is értettem a dolgot. Nekem sajnos nem vált be. Az illata egyébként rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Viki9727

2018. június 12.

Kevés szemcse van benne, ne igazán hatékony. Azért elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Kevés szemcse van benne, ne igazán hatékony. Azért elhasználgatom.

agiagi

2018. április 23.

Nem mondanám arcradírnak, inkább csak arctisztító, viszont annak teljesen jó. Kellemes illata van, nem kell sok belőle, és tisztának érzem tőle a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

IrisAnn

2018. március 18.

Akciósan vettem, de sajnos még így sem érte meg. Kevés szemcse van benne, ezért nem is igazán radíroz, másnapra jobban zsírosodott a bőröm és megjelent egy csomó pattanásom. Próbáltam így is heti 2-3x használni, de a pattanásokon csak tovább rontott. Nagyon sok avon terméket szeretek, de ezt nem ajánlom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

ttelokinkojpa

2018. január 1.

Akciósan vettem, gondoltam, egy próbát megér. Az illata nem nyűgözött le, de az állaga egész jó volt. Nagyjából jól ledörgölte az arcomat, de másnapra a T-vonalon enyhén zsíros bőröm tocsogott az olajtól. Egyáltalán nem jött be. Ár-érték arányban nekem nagyon nem jött be. El is ajándékoztam a szobatársamnak, aki szerelmes lett az illatába, mikor mutattam neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Szabina9819

2017. december 17.

Nehezen mostam le a gélt az arcomról, alig voltak benne szemcsék, semmit nem használt nekem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Yumechan

2017. december 16.

Használat után a bőröm pihi-puhi, és sima érzetű. Bevallom, a sminklemosásban nem is teszteltem, és már elfogyott, de hogy a bőrt nem nagyon tisztítja abban biztos vagyok. Mindenesetre radírozónak egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

zdoreebaba

2017. november 11.

Remek arcradír és arctisztító egyben. Imádom az ilyen 2 az 1-ben és 3 az 1-ben arcápolókat. Nekem mindig beválnak és a minden napjaim részét képezik. Ezt az Avonos verziót még régebben vásároltam a tanácsadómtól kb. 400-500 forintos áron. Még 1000 forintot sem sajnálok érte, így 400-ért nagyon megérte megvenni. A vegyes-kombinált arcbőrömet nagyon jól helyreállítja. Egy áttetsző, gél állagú kencéről van szó. Nedves arcbőrre kell felvinni. Én mindig használok mellé kis arckefét így hatékonyabbá tudom tenni a tisztítást. Nekem annyira nem habzik, de nem is baj. Radírozó kis szemcséket tartalmaz, amik a legjobban a mákhoz hasonlítanak kinézetre. Ám utánanéztem és ez nem mák, hanem chia mag. Kellemes, enyhe illata van, nem irritálja a szem környékét és jól megbirkózik a pattanásos, zsíros bőrfelülettel. Minden napos használatra is tökéletes választás. Ajánlom a fiatal tiniknek és egyben az idősebb korosztálynak. Ezzel a termékkel nem lehet nagyot veszíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Akciósan vettem 400 Ft-ért, talán ennyit megért. Jobban szeretem az apróbb szemcséjű arc-és testradírokat, ebben inkább nagyobbak vannak, így számomra nem is annyira hatásos mint amennyire elvárnám inkább arclemosóként funkcionál egy kis radírozó képességgel. Elhasználom, de nem veszem újra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.