Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: sikike99, az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vízálló smink? Eltüntetheted szinte egy szempillantás alatt! A vizes fázis segít a bőr alapos tistztításában és felfrissítésében, hidratált érzést kölcsönöz. Az olajos fázis segít eltávolítani még a vízálló sminket is, és egészségesebb külsőt kölcsönöz a bőrnek.

• minden bőrtípusra
  • érzékeny bőrre is
  • életkortól függetlenül

Livi87

2019. január 19.

Nekem könnyen eltávolítja még a vízálló szempillaspirált is,nem kell agyon dörzsölnöm a szemem.Szépek az összetevői,nem irritálja a szemem,sokáig elegendő mennyiség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Eszteerke

2018. május 25.

Többször próbáltam már újra és újra megbarátkozni vele, de sajnos nem tudok :( Szörnyen irritálja az én szemem is, rettentően csíp :( Ezen kívül nem is tisztít megfelelően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

fatime

2018. május 6.

Talán mióta lehet kapni ezt a smink lemosót használom. Az én szememet nem csípte. Jó nagy kiszerelés és kedvező az ára. Akkor használok mást ha éppen nem kapni a katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Kodi

2018. április 8.

Már régóta nem vagyok jóban az Avonnal, néha valami bevált rúzst rendelek és nagyjából ennyi. Ezt a lemosót az egyik youtuber ajánlgatta, ezért rendeltem meg. Sajnos felháborítóan rossz ez a termék, nagyon csípi a szemet, legfeljebb arcra majd elhasználom. Legszívesebben kidobnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Pofike

2018. március 7.

Szemre nem ajánlom, csíp... Enyhe szárító hatását is éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Szemre nem ajánlom, csíp... Enyhe szárító hatását is éreztem.

Dalmicica

2017. november 6.

Hát...kifolyik a szemem tőle kb...szépen tisztít...de tutira nem veszem újra...arcra,szájra megfelelő, de szemre ne kenjétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

anettvagyok

2017. június 15.

Ez kifejezetten jó! Szerintem a kisebb avonos kétfázisú jobb, de ez is végzi a dolgát. Viszont a vízálló szempillaspirállal már annyira nincsenek jóban, ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Angelika01

2017. február 11.

Szépen leviszi a vízálló sminket is,szempillaspirált is...de borzalmasan irritálja a szemem környékét és ki is száradt tőle..ha ezek nem lennének,igazi csodaszer lenne:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Florencyta

2017. február 10.

Imádom! Tökéletesen hidratál, nem csíp, ha szembe kerül, smink eltávolításra is alkalmas, kímél és tisztít. Keveset kell belőle felvinni, nem szabad eláztatni az arcot, mint pl. egy toniknál és akkor nagyon hamar beszívódik, nem lesz tőle zsíros a bőr. Egy hosszú nap után teljesen felfrissíti és nyugtatja a bőrt, számomra kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Cynthia99

2017. január 23.

Sokakkal ellentétben én teljesen megvagyok ezzel a termékkel elégedve. Sőt! Ez az eddigi legjobb vízálló sminklemosóm. Teljesen leviszi a sminket,a vízálló korrektort és a vízálló szempillaspirált is. Az én szememet egyáltalán nem csípi,először olajos érzetet hagy a bőrön,de hamar eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Hidratálók: Propanediol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.