Avon

Ár:   829 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az Avon On-Duty Invisible Protection deo spray diszkrét illatával, fehér foltok elleni védelmével és a Dry Pore technológiával akár 48 órás védelmet is nyújthat (2 napos klinikai vizsgálat alapján). A Dry pore(„száraz pórus”) technológia aktív részecskéi a bőrön eloszlatva védőréteget képeznek az izzadtsággal és a kellemetlen szagokkal szemben.

Kingácska0807

2014. november 1.

Nem hagy foltot semmilyen ruhán. Üde,friss illat. Szerintem jár az 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Nem hagy foltot semmilyen ruhán. Üde,friss illat. Szerintem jár az 5 *

agi.greendaygirl

2014. október 19.

nagyon jó, abszolút bevált! falóban semmi foltot nem hagy a sötét ruhákon sem, és hatékonyan véd. Az illata lehetne nőiesebb nekem, bár tudom, hogy van aki meg pont ezt nem szereti. Olyan friss, tisztaságillata van, amit egyébként nem bánom, hogy nem sokáig érezni :)
Könnyen fújható (nálam ez fontos szempont, a rexonáknak pl. nem szeretem ezt az újfajta csomagolásást, mert nagy körömmel már nehéz fújni :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.