Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az Avon On-Duty Tropical Burst deo spray frissítő citrusos illatával és a Dry Pore technológiával akár 48 órás védelmet is nyújthat (2 napos klinikai vizsgálat alapján). A Dry pore(„száraz pórus”) technológia aktív részecskéi a bőrön eloszlatva védőréteget képeznek az izzadtsággal és a kellemetlen szagokkal szemben.

-.Nikii.-

2014. szeptember 9.

Púderes!!! Vigyázzatok vele. Én általában végigpotyogtatom mindenhol. Más nem tudom hogy tudja használni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.