Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Frissítő citrusos-virágos illatával és a Dry Pore technológiával akár 48 órás védelmet is nyújthat (2 napos klinikai vizsgálat alapján). A Dry pore („száraz pórus”) technológia aktív részecskéi a bőrön eloszlatva védőréteget képeznek az izzadsággal és a kellemetlen szagokkal szemben

kismadár

2018. február 9.

Az illata miatt esett rá a választásom, nagyon szeretem a citrusos, friss illatokat. Sajnos nem eléggé citrusos, de van benne valami, amit nem tudok megfogalmazni, valami, amitől olyan "lagymatag" lesz az illat, valamivel agyon van csapva ez a frissítő illat. Nem vagyok túlzottan izzadós, nem szoktam kellemetlen illatú lenni, de ez a deo még nekem is nagyon kevés.. Aki nagyon izzadós, kerülje. Amúgy nem rossz, nem irritál, nem szárít, de szerintem napközben minimum egyszer újra kell kenni. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

bobbys

2016. december 11.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vennék ilyet. Az illata finom, de nekem semeddig sem tartott, szinte azonnal leizzadtam magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

panneszka

2016. július 8.

Nem igazán szeretem a golyós deokat, de úgy gondoltam az ára miatt megérdemel egy esélyt. Az illata jó, de nem tolakodó, a hatása 1-2 órát kibír aztán frissíteni kell, én úgy vettem észre, hogy gyorsan fogy. Összességében jobb, mint amire számítottam.

UP: vonok le csillagot, a nagy melegben hamar átvizesedik konkrétan a Balaton van a hónaljam alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

janvidia

2016. július 4.

A legjobb golyos deom. Kisse folyos, ezert hamar fogy, de az illatat szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

A legjobb golyos deom. Kisse folyos, ezert hamar fogy, de az illatat szeretem.

Zoldtulipan

2016. március 3.

Bár a nyári melegben még nem használtam, egyelőre teljesen bevált! Nagyon finom az illata, ami este is még érződik. Nagyon nagy plusz pont, hogy könnyen lemosható! (Bennem rossz érzést kelt, ha szappanozás után is még érezhető egy dezodor).
Hátránya, hogy trutyis lesz a csavarós része is, mert használatkor kicsit kifolyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Kishoshi

2015. november 29.

Nekem most ő az igazi dezodorok terén!!Mesés,friss illat,hatékony az izzadás ellen.Meggyőzött,már rendelem a másodikat.

Up: Már a 3.-at használom,egyszóval beválik hosszútávon is.Fogok rendelni még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Up: Már a 3.-at használom,egyszóval beválik hosszútávon is.Fogok rendelni még.

Tuszy

2015. november 14.

Jó illata van és tartós. Reggel bekenem vele magam, és a nap végén is lehet érezni az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Damayanti

2015. augusztus 29.

Nagyon szeretem a finom, friss, üde illatát és a hatékonyságát is, nem vagyok büdös egy-egy extra kő kemény edzés végén sem vele :D, viszont mínusz 1 csillag (bármennyire is nem szívesen vonom le és amúgy nem az elsőt használom belőle), de sajna a fekete sport melltartót pl. totál elszínezi fehérre... Kíváncsiságból megpróbálom ugyan ennek a márkának az elvileg nem elszínezős tesóját, meglátjuk melyik lesz végül a nagyobb kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Macsek12

2015. július 10.

A textúrája nagyon nem tetszik ,mert amikor kene be a hónaljam folytón lefolyik szóval ezért munusz egy csillag de egyébként jó az illata és gátolja az izzadást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

v.szilvia789

2015. július 2.

Avonos dezodorhoz képest elég jól teljesít, pedig csak az illata miatt vettem meg. A hatása megfelelő, nincs kellemetlen szag, az izzadást közepesen csökkenti. A 48 órát pedig nem értem, naponta min.1x fürdeni szokás, vagy nem kell kenni minden nap? Erre nincs értelmes információ róla sehol.Az tény, hogy csak alapos szappanozással lehet lemosni, tusfürdővel kár is próbálkozni. A fehér ruhákon sárga folt képződik, de jól kimosható. Alumíniumos deo ellenére szeretem, nyáron is stabilan lehet rá számítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-20
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Palmitate, Linalool, Limonene

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1