Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 666ordinarygirl, az összetevőket feltöltötte: LadyGrey, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az Avon Perceive parfümhöz tartozó izzadásgátló golyós dezodor.

Fairy0124

2018. július 12.

Félve vettem meg,mert az ilyen golyós deók állandóan vizesek maradnak és én azt nem szeretem, de gondoltam nyár van, szellőzhet még ha vizes is,na meg a parfümjét használom és akartam,h passzoljon hozzá az izzadásgátló is, így megvettem. Csalódás volt... Kellemes csalódás :D . Nem hagy nedves érzetet, finom illatú (nyilván, ha a parfümje a kedvencem), és jól véd az izzadástól. Most nyáron biztosan ezt fogom használni végig, a parfümje mellé :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Pogo

2018. június 11.

Évek óta csak ezt! Semmi másnak nincs ennyire jó hatása nálam. Azt nem mindom, hogy a melegben nem izzadok, mert bizony igen, viszont nem büdöset. Este is érzem az illatát itthon melóból hazaérve magamon, amikor vetkőzöm. Nem is váltok, amig a piacon van, addig csakis ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

dizabella01

2017. október 16.

Hát nem valami nagy durranás, én elég izzadós vagyok, nekem nem igazán vált be, viszont az illata nagyon finom, pontosan olyan, mint a Perceive parfümé. Szóval aki szereti a parfümöt, és nem izzadós, annak megfelelő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Jucus85

2017. június 14.

Jó illatú teszi a dolgát váltogatva far awayel meg summer sunsettel mindig újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Saria

2017. április 18.

Dezodorként nekem nagyon tartósnak bizonyult, az illata is kellemes, árban is megfelelő :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

MissNothing

2016. december 31.

árban is jó, a dolgát is elvégzi. :) semmi gond nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

árban is jó, a dolgát is elvégzi. :) semmi gond nem volt vele.

Kendralinx

2016. április 9.

dezodorként nem tartós és szörnyű az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

dezodorként nem tartós és szörnyű az illata

Csaszar

2014. december 12.

Az illtata finom, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 12.

Az illtata finom, meg vagyok vele elégedve.

ritus206

2014. július 30.

Illatként parfümöt használok, izzadsággátló hatása nincs, csak összekentem magam.Ragad.A stiftek ebben a karakterben verhetetlenek, különösen nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

adawhore

2014. március 17.

Az illattal semmi baj, viszont az Avonos izzadásgátlók szerintem nem működnek. Én ugyanúgy izzadok mindtől, maximum büdös nem leszek. Ezért nálam ezek csak 2*ot érnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-20
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Eugenol, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1