Avon

Ár:   699 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. június 26.

Ár:   699 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Üde és felemelő illatkompozíció, melyet a felkelő nap szépsége ihletett. Ragyogó mandarin és mangó, amelyet a meleg, napsütötte magnólia és jázmin tesz teljessé az aranyló szantálfa alapjain.

Avon Perceive Sunshine parfüm eladó
Ár: 2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Terru

2021. július 25.

Ez a nyári parfümöm! Friss illata van, nem fog megfojtani még a 30+ melegben sem, sőt frissít. Számomra citrusos illata van, a virágokat nem igazán érzem. 4 órát bír ki még a melegben is, újrafújással kibirja estéig. Hajon, ruhán a következő mosásig megmarad. A Perceive az Avon egyik kedvenc illatcsaládja számomra, a Sunshine sem kivétel.
Amíg gyártják, ő lesz az én nyâri illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 25.

Amíg gyártják, ő lesz az én nyâri illatom.

bkriszta020414

2021. április 14.

Erre a parfümre tudom azt mondani, hogy ez az én illatom. Imádom, mindig van itthon egy tartalék, ha elfogyna. Leginkább nyári, tavaszi, napos időkben használom, vagy szimplán ha csak úgy adja a hangulatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Bonnieoo7

2021. január 22.

Először a szokásos minifújós verzióba invesztáltam be, mert nem tudtam mire számíthatok. Nagyon szuper nyári illat, egyáltalán nem hasonlít az anyaillathoz, amit sokkal jobban szeretek. Első használat közben rájöttem, hogy ez nem az én világom, sokkal inkább Anyué. Ő nagyon örült neki, vitte a nyaralásra is és lelkesen dicsérte. Nagyon jól működött az utolsó napon amikor is szélvihar kerekedett a Balcsin és lehűlt 10 fok alá a hőmérséklet, szemerkélt az eső. Az egyetlen jó dolog abban a napban ez az illat volt!😃 Azóta már megvettem Neki a nagy verziót is, eddig nem nagyon szerette az Avon illatokat de már 2 különböző csemegét is talált, amit szívesen használ. 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Enne

2020. február 8.

Nincs új a Nap alatt. Nagyon kíváncsi voltam rá, mert a Dew-t imádom, ezért rendeltem egy 10 ml-est (hál'istennek). Egy az egyben Summer white sunset. Brrr.... azt is elajándékoztam. Szúrós szaga van, nem friss citrusosság jellemző rá sajnos, egyszerűen közönséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

ria23

2020. január 12.

Nagyon jó nyárias, könnyű illat :) Sokáig érzem magamon, és nagyon szeretem. Nyárra fogok még rendelni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

NovErke

2019. december 9.

Van ennél nagyobb kedvenc is, azért nem 5* de nagyon kellemes kis parfüm. Leginkább nyárhoz illik az illata, mint ahogy előttem is írták. Rajtam tartós is volt, nem tolakodoan erős, de lehet érezni. Azért rendeltem meg mert a leírásban csupa olyan összetevők vannak, amiknek szoktam szeretni az illatát és tényleg jól el lett találva, nagyon szívesen elhasználtam a 10ml kiszerelést, egyszer talán még rendelek nagyobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Erika80

2019. december 8.

Valóban nagyon üde, tiszta illata van. Számomra majdhogynem öblítő illatú, de nagyon bejövős formában. Szeretem a tiszta, akár öblítős illatkompozíciókat. A kifújás pillanatában citrusos ugyan, bár nekem sokkal inkább beugrik róla a grapefruit, mint a mangó és a mandarin, bár a mandarin azért közelebb áll hozzá. Vidámságot sugalló, tavaszi, nyári illat. Úgy vettem észre, hogy a tartósságával sincs problémám. Bár nem marad nagy sillage utána, de nem baj. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Mia0602

2019. augusztus 19.

Könnyű nyári naplementét idéző illat. Július elején próbáltam egy mintát, de nem fogott meg annyira, hogy rögtön megvegyem.Pedig ebben is van magnólia, tehát nekem tipikus nyári illat. Rólam pár óra elteltével elillant.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Tartós és számomra nagyon kellemes, vidám illat. Egész nap érzem magamon, amikor használom. Az egyik kedvenc parfümöm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Csicsi2017

2019. július 3.

Rajtam tartós, kellemes kis nyári illat, viszont számomra nem az a "wááoo" illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.