Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. november 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

adrica

2015. december 8.

Ezt egy az egyben kérem vissza!!! Nekem olyan régen meg volt már, hogy talán nem is ismeritek a színét: Alwas rose és és valamilyen Red azt hiszem True Red. Na ez a Red aztán tényleg vörös volt. Lerobbanthatatlan, csak a vasárnapi forró jó zsíros húsleves tudta feloldani. Idáig meg volt, és nem romlott meg. De kölcsön adtam a lánykámnak farsangra, mert Marilyn Monroe-nak öltözött, és hát mivel dedikáljon egy Marilyn, hát az én rúzsommal. Szinte egy nap alatt elfogyasztotta az én féltett kincsem, csak mutatóban hagyott valamicskét, hogy hát tessék, ilyen voltam. Nagyon szomorú voltam. Az Alwas rose-t pedig egyenesen imádtam. Rózsaszínes narancsos korallos színe volt, aminek gyönyörű selyem fénye volt. Igazi sejtelmes csábító, de ugyanakkor ártatlan. Manapság találtam meg utódját, az Avon Extra Lasting rúzsban, még pedig Pink Peach árnyalatában. Szinte ikertestvérek, de az új már nem annyira tartós. Sőt amint felkenem már érzem is azt a kis bizonytalan érzést, hogy szinte siklik a szám és félő, hogy mindjárt elmászik a rúzsom a helyéről. De azért ott marad, csak ezt az érzetet kelti, bár sokkal hamarabb elillan mintha ott sem lett volna, nem úgy mint elődje. Kérem vissza az eredeti rúzsomat!!!! Nem akarok keresgélni, ha már egyszer megtaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

szerpentin_b

2013. december 18.

Hát nem rossz de van egy olyan fura illata ami engem zavar. Tartóssága szerintem átlagos. Viszont a színe kellemes. A tartó foglalat amiben van a rúzs elég könnyen törik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

OAdrienn

2013. december 18.

Talán tényleg tovább tart, mint a rúzsok úgy általában, viszont cserébe csúnyán kopik és engem szárított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

katacita

2013. február 14.

Tovább tart, mint más rúzsok, de azért akkora csodát nem kell várni tőle. Viszont tök jól hidratál, ami nálam fontos szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

palacka11

2013. február 6.

Anyukámnak volt ilyene és nagyon szerette. Áradozott a tartósságáról. Most tervezte, hogy vesz újra, de ahogy látom már nem gyártják. Remélem talál hasonlóan tartós rúzst. Javaslat?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Eni27

2012. október 20.

Jó kis rúzs szerintem, semmivel nem rosszabb mint az 5000 ft-os Lancome rúzsom csak ezt 500 fr-ért sikerült beszereznem :D
Tartós, szép a színe és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 20.

Tartós, szép a színe és nem szárít.

fringilla

2012. október 9.

Nekem sem szárít, könnyű felvinni, mert "olyan kis karcsú". Capuccino árnyalatban van, nem feltűnő, matt, néhány órán át tartós, nem csomósodik, szépen fed, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Ella

2012. május 30.

Még egyetlen rúzsom sem volt, ami ennyire tartós lett volna! Vintage Pink, Lasting Pink és Sun Kissed Ginger árnyalatok tulajdonosa vagyok, régen pedig egy Coral Reef-em is volt (ezt kentem fel gimis ballagásra). Önmagában simán kibír 3-4 órát, kontúrceruzával, alapozóval/púderral még többet. Az sem akadály neki, ha eszem, viszont ha megtörlöm a számat, sajnos lejön. :( De tényleg nem volt még ilyen tartós rúzsom, sem Lancome, sem más márkából. Viszont erősen szárítja a számat és matt színű. Négyes fölé vagy ötös alá? Egyelőre négyes, talán a megújult verziója kevésbé szárítóra sikerült. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

petracska13

2012. május 19.

Nagyon szerettem, mert tényleg baromi tartós, és a színei is szépek, de sajnos szárított elég rendesen. Épp ezért nem tudtam minden nap használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

bandita

2012. május 18.

csak ápolt ajkakon mutat szépen ez a rúzs, de tényleg tartós. Mattos felületet ad, ritkán alkalmaztam, vékonyka, cserepes ajkamat optikailag még jobban vékonyította, ha pedig szájfényt tettem rá, ugyanúgy lekopott, mint bármelyik másik hagyományos rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 18.