Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoebe13, Módosítva: 2012. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kiszerelés: 50 ml

zonga

2019. október 29.

Most is gyártják, új csomagolásban. Nekem nem volt vele bajom, szépen leszedte a sminket. Kicsit olajos hatású volt, de ez nem zavart különösebben. Án többször újravettem, amire használtam, arra nekem tökéletesen megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

malilalum94

2017. július 27.

Csatlakoznom kell az előttem szólókhoz... Nekem nagyon szépen leszedte a festéket, de utána nem sokkal úgy érzetem, hogy a szemhéjamat is... Iszonyatosan csípte és irritálta. Ajándékba adták, de soha többé nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Indira

2016. január 17.

A többiekhez hasonlóan nekem is csíp és borzasztóan olajos marad utána a szemem, pedig nem érzékeny... Egy ideig állt a polcon, most vettem elő, mert elfogyott a másik, és most kényszerből használom, amíg nem jutok el venni.... Igaz, a vízálló szempillaspirált leszedni, de azért nem könnyen.
Soha többet nem venném újra :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Soha többet nem venném újra :(

Heli78

2015. június 28.

Soha többet nem kell. A szemfesték leszedi az igaz de borzalmasan csíp és olajos érzetet hagy használat után és néha néha homályos látást. Kuka lett a vége mert nem bírtam elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Timo

2014. november 7.

Utálom!Nagyon olajos marad utána a bőröm.A szemem is csípi,teljesen bevörösödik tőle.A fele még mindig megvan,de szerintem megy a kukába...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Lánghajú

2014. április 22.

Csííííííp...de veszettül...olyan vörös utána a szemem, mintha jól kibőgtem volna magamat. Tudtok mondani értelmes lemosót, ami bevált a vízálló spirálok levarázsolására?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

foxgirl

2014. március 30.

A sminket tökéletesen eltávolította, még a vízálló szempillaspirálnak sem maradt nyoma. Sajnos mindig olajos maradt utána a bőröm és sok pattanást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

lumiukko

2013. október 3.

Régebben elhasználtam egyet, de nem szerettem, alig vártam, hogy elfogyjon. Pici a mennyisége, és ahhoz képest kicsit magas volt az ára, ráadásul nehezen hozta le a sminket (csak dörzsöléssel), és durván olajos érzetet hagyott maga után. De az avon krémes szemfestéklemosójánál még mindig egy fokkal jobb, úgyhogy kettes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

-.Nikii.-

2013. szeptember 29.

Gyártják még ezt, csak más külsővel. De ahogy nézem a tapasztalatokat, ez se volt jó, hát az új fajta se. Szétmarta és kiszárította a szemem nekem is. Soha többé ilyen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Lunita

2013. szeptember 17.

Annyira nem jött be,a pw tartós szemspiráljukhoz vettem,de szinte el sem fogyott,túladtam rajta egy rokonnak,akinek mindennap kell és hamar kifogyasztja az ilyeneket.
Akkor inkább egy kis finom olívaolaj és az nem ilyen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Akkor inkább egy kis finom olívaolaj és az nem ilyen drága.

Hidratálók: PEG-4