Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2019. május 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Arctic Lingonberry hidratáló éjszakai krém a benne lévő antioxidánsok és vörösáfonya-kivonat által segít, hogy bőröd ismét üdén ragyogjon, valamint hogy egyenletesebbé és fiatalosabb megjelenésűvé váljon.

Ár: 800 Ft/db , Eladó: ruszkair90
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: átvétel személyesen, vagy posta/foxpost megoldható a vevő terhére, előreutalással.

olahnemese

2020. február 17.

Én imádom!!! Nagyon finom gyümölcsös illatú, könnyű állagú, azonnal beszívódó krém, nekem tökéletesen hidratál. Sajnos nagyon ritkán rendelhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

kissagi19

2019. október 6.

Majnem 36 éves, aknéra hajlmaos, vízhiányos ám érzékeny a bőröm. Imádom. Alapos tisztítás után este viszem fel. Szinte azonnal beszívódik, nagyon finom, gyümölcsös illata sokáig kitart. Nem gyullad be tőle a bőröm, nem képez mitesszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Ophelia

2019. szeptember 15.

Nagyon finom illatú krém, talán picit erős. Nem használom régóta, de nekem tetszik, ebben a langyos időben nekem elég a hidratálása, télen lehet hogy kevésbé jól teljesítene. Könnyed állagú, valóban kicsit ragacsos érzés marad utána a bőrömön, de nem zavaró, éjszakára meg főleg nem, alvás közben nem tapogatom. :D reggelre rendszerint nagyon puha az arcom. Szeretem használni, jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

fokyandi

2019. július 27.

Nem ez a legjobb éjszakai krém, de nem is hatástalan. Már majdnem egy egész tégellyel elhasználtam és nem is annyira rossz. Reggelre puha, kisimult bőrt ad. Nekem kellően hidratál, nem szárít. Valóban könnyedebb állagú, mint az átlag éjszakai krémek, de cserébe kevés is elég belőle. Én újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 27.

shara88

2019. július 27.

Nem értem miért ez az alábbi sok negatív vélemény, én nagyon meg vagyok vele elégedve... beszívódik, nem hagy zsíros, "párnán is marad" érzetet a bőrön, friss illata van és nem tolakodó szerintem, tlán épp a gyümölcsös antiokszidáns érződik rajta. Nappalra szép, kisimult, hidratált lesz tőle a bőröm, Szerintem egy szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

nemethanna196

2019. július 9.

A krém illata valóban finom, kellemes bogyós gyümölcsös, de sajnos más pozotívumot nem tudok elmondani róla. A termék nagyon vizes állagú, ezért szinte a végtelenségig tart, mire beszívódik, ráadásul szinte semmi hidratáló hatása, se semmi egyéb hatása nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Tsummer

2019. június 8.

Az illata finom, de nem szívódik gyorsan be, vagy ha igen, akkor is ragad tőle az arcom. Még szerencse hogy akciósan jutottam hozzá, 1200 ft-ot biztos nem adnék ki ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

Az illata picit szokatlan, nem rossz, de nem is jó. Nagyon híg,nagyon vizes, lágy krém, mintha testápoló tej lenne. Egyáltalán nem találtam jónak éjszakai krémként. A bőrt puhítja, a húzódó érzést csökkenti valamennyire, közepesen szívódik be, de éjszakára száraz bőrre, de szerintem még normálra sem jó. Valahogy elfogy majd ide-oda kenegetve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.