Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Frangipanival és citromfűvel.

audreycoca

2016. június 2.

Azt gondoltam, hogy én soha soha többet Avon. Aztán itt vásároltam egy kedvező árú csomagot baleás termékekkel, és benne volt ez is. Aztaa, hogy én ezt mennyire megszerettem. Kifújáskor, van egy pici alkoholos illata, de egy pillanat az egész, aztán jön a frissítő citrom. Viszonylag hamar eltűnik a citrom, és jön a kellemes, egzotikus, csábító virág illat. Fantasztikus letussolni a Baleás after sun tusival, utána bekenem magam ezzel, és olyan mintha egy egzotikus szigeten lennék. Imádom az illatát, ami rajtam hosszú órákon át érződik, kicsit még reggel is.. Nem egy mély hidratáló, de selymes lesz a bőröm, még másnap is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

tdorina3

2016. április 13.

Hát igen... Kezdetben tetszett, de nekem is csípi a bőrömet, mert túl sok benne az alkohol... Az illatára a barátom azt mondta, hogy hasonlít a szúnyogriasztóra, és egy kicsit tényleg... Nem hidratálja kellőképpen a bőrömet, igazából teljesen feleslegesnek érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

xszemyx

2016. április 10.

Nagyon kellemes az illata. Vigyázni kell mert padlóra érve csúszik. Ha elalvás előtt kenem kenem be magam, a lepedőre átragad az illata. Az a kár, hogy van benne alkohol, így kicsit szárít ahelyett, hogy hidratálna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

dobiandi

2015. december 18.

Az illata miatt rendeltem meg, de annyira alkoholos, hogy csípi a bőrömet. Az illata sokáig érződik a bőrön de sajnos nem hidratál annyira mint elvárnám tőle. (gondolom a túlzásba vitt alkohol mennyiség miatt) Csalódás volt, soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

JudithBeauty

2015. augusztus 3.

A testápoló balzsammal együtt rendeltem meg 2013-ban, és még mindig van egy csepp a flakonban, hogy tudjam szagolgatni. Olajos spray, de szerencsére nem ragad. Amikor nagyon siettem valahová, és nem volt idő testápolót használni, mindig ezzel fújtam be magam. A spray tényleg csak a bőr felszínéig jut el, ezért én bemasszíroztam, hogy hatásosabb legyen. Sokáig tartott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Sindy6

2015. március 28.

A krémet használtam, de sajnos nem vagyok kibékülve az illatával. Megrendeltem az összes termékcsaládját, de tovább szeretném adni. ( testradír, és olaj) akit érdekel írjon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Moonlight

2014. február 28.

Sajnos túl sok benne az alkohol,én ezt éreztem rajta először,aztán az illatot. Ami igazából nagyon tetszene önmagában.
Én is figyeltem használat után, és tényleg, nem tocsogok az olajban :) Viszont akárhogy figyeltem,hogy úgy fújjam, mindig sikerült a földre is szóródnia, így a testápolási rutinba belepofátlankodik egy kis takarítás.
Hidratálni annyira viszont nem tud, mint egy krém, azt mondanám, hogy inkább olyan érzés, mintha az olaj csak a bőrünk felszínéig jutna el, nem szívódik be, csak elpárolog. Valószínűleg ez így is van. Egy kis fényezés,waxolás, mint az autóknál :P
De nincs is baj ezzel, hiszen nem egy extra hidratálóként akarják eladni. Elhasználgatom, de nem ő lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Hoagirl

2013. október 18.

Imádom az illatát, ha lehetne parfümként is ezt használnám. Szerencsére sokáig megmarad a bőrön az illata, úgyhogy mikor ezt használom, csak szimatolom magam, mint egy elmeháborodott. :) Eleinte féltem tőle, mert azt hittem hogy mivel olaj, sosem fog beszívódni és ilyen nyálkás-csúszós gusztustalan lesz a testem tőle. De erről szó sincs, magam sem értem miért, de pár perc alatt beszippantja a bőröm és már csak a kellemes puhaság és mesés illat emlékeztet arra hogy használtam. Nagyon tetszik ez a pumpás kivitelezés, könnyű és villámgyors használni. Imádom a csomagolás színét is, szerintem teljesen harmóniában van az illattal amit magába zár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

Maddie

2013. szeptember 23.

Kellemes illat és puha érzés marad utána, egyáltalán nem ragacsos, és könnyen felszívódik, hiába olajos. Nagyon jó termék, engem meggyőzött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

timiih07

2013. augusztus 15.

radírozás után használtam, nagyon finom illata van. Sima volt tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

radírozás után használtam, nagyon finom illata van. Sima volt tőle a bőröm :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate