Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Avon Blissfully Nourishing testápoló balzsam könnyű állagú formulája segít hidratálni és selymes érzetűvé varázsolni a bőrt. Bőrtápláló és regeneráló rituálé shea vajjal.

• selymes érzést hagy maga után
  • táplálja és hidratálja a bőrt

pbernadett

2020. január 21.

Kedvencem ez a testápoló! Használat után nem hagy ragacsos, nehéz érzést és az illata csodás. Nagyon tápláló, hidratált érzést nyújt, naponta használom. Mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

KarVivien

2020. január 12.

Az egyik kedvenc testvajam. Gyantázás után és a nagyon hideg, téli napokon szoktam használni. Szépen hidratálja és nyugtatja a bőrömet, már egy használat után érzem, hogy kevésbé feszül a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Kremcica

2019. január 15.

Igazából ugyanaz mint a AVON PLANET SPA BLISSFULLY NOURISHING TESTVAJ, összehasonlítottam az incit, csak az csatos dobozban van ez pedig a klasszikus Planet Spa-s tégelyben. Bemásolom az oda írt véleményem, mert a kettő totál egyforma.

Állaga és hatása csodálatos, finom puha bababőrt csinál. De a szagát nem tudom elviselni. Már az első alkalom után legszívesebben lemostam volna magamról ezt a rémesen édes égetett cukor szagot. Nem is értem miért adtak a shea vajhoz ennyire erőteljes és megosztó illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Szilvia1144

2018. december 4.

Szeretem, hogy nem folyik szét a kezem között, nagyon jól hidratál. Talán egy kicsit túl édes az illata, de a feladatát maximálisan végzi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

heniko90

2018. november 16.

Nagyon édes illatú testápoló ezért Imádom. Talán kicsit túl sűrű, de kenhető azért. Kedvencem de csak akciósan szoktam megvenni...Aki szereti a tömör édeset annak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Lanie

2018. november 4.

Sűrű krém, ami a shea sajátja, akárcsak a lentebb írt illat. Natúr, nagyon puha érzés, szerettem még úgy is hogy az erős illatok szerelmese vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

fanni06

2018. július 27.

Nagyon jó az állaga, nagyon puha lett tőle a bőröm. De az illatát nehezen viseltem el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

spavanilly

2018. július 11.

Szerencsére ez a termék nem olyan émelyítően édes- füstös illatú, mint a termékcsalád kéz-- és lábradírja, vagy könyök- és lábkréme.
Nekem leginkább pattogatott kukoricához hasonlít.
A krém kicsit pasztásan sűrű, fehér színű.
Viszonylag könnyen beszívódik, és nagyon jól táplálja a száraz bőrt.
Nem hagy ragacsos utóérzetet.
Összességében elégedett vagyok a termékkel, de valószínűleg nem ezt választanám újra, hanem egy kellemesebb illatút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Nekem leginkább pattogatott kukoricához hasonlít.
A krém kicsit pasztásan sűrű, fehér színű.
Viszonylag könnyen beszívódik, és nagyon jól táplálja a száraz bőrt.
Nem hagy ragacsos utóérzetet.

nusmanna

2018. április 14.

Hatása remek nagyon puha lesz tőle a bőröm, nagyon jó állaga van, gyorsan beszívódik. Kiszerelés is tetszik. DE anyira büdös!! hogy használhatatlan számomra... Bárcsak semmleges illata lenne vagy finomabb illatú mert akkor a világ legjobb testápolója lenne, de így... Lefekvés előtt bekentem magam és a párom elküldött fürdeni mert nem bírta ki a szagat. Tényleg olyan voltam, mint egy büdös bogár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

kriszti24242

2017. december 26.

Kedvenc!! Imádom ezt a testápolót, a nagyon száraz bőrömmel csodát tesz. Este szoktam használni, nem szívódik be olyan gyorsan, viszont remekül hidratál és az illata is isteni. A negyedik tégelynél tartok, de mivel örök szerelem van köztünk a novemberi katalógusból 5 db-ot rendeltem, 499 Ft-ért ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.