Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zonga

2020. január 31.

Én szerettem, rendszeresen használom. Van még belőle, ha a mostani - másik - radírom elfogy, visszatérek hozzá. Szépen leradírozza az arcot, de nem durva. Utána felfrissültnek érzem a bőrömet. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 31.

eve57

2018. december 5.

Ezt és az arctisztító testvérét használtam egy hétig... se. Fogalmam sincs hogy mi, de olyan allergiás reakciót váltott ki az arcbőrömön ez a termék, hogy 1 hónapig kínlódtam vele. Fehér kb. 2-3 mm átmérőjű lapos tetejű (mint egy fennsík) hólyagok jelentek meg az arcomon. Nem lehetett őket kinyomni, csak tűvel sikerült. Kínszenvedés volt. Akinek érzékeny bőre van, szerintem ne próbálkozzon vele. Én a piacról is kitiltatnám ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

morvaikatalin78

2016. március 25.

Nekem nagyon bevált. :) Kellemes, relaxáló az illata. Finoman masszíroz, ezért véleményem szerint az érzékeny bőrűek is nyugostan használhatják.
Utána síma, egyenletes lesz a bőrfelszín. Hetente kétszer szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

Utána síma, egyenletes lesz a bőrfelszín. Hetente kétszer szoktam használni.

hbrigi25

2015. november 26.

Nagyon szeretem. Teszi a dolgát, használata után puha és selymes lesz az arcbőröm és érezhetően sokkal, de sokkal tisztább. Az illatát is nagyon szeretem, a hatásával is 100%-ban meg vagyok elégedve. Biztosan újra veszem. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

jetroh

2015. március 2.

Nagyon szeretem. Kíméletesen lehozza az elhalt hámsejteket. Ezt a termék családot egyben szoktam használni (arctisztító, ez és a maszk)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.