Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Radírozó hatása révén puha érzést és ellazulást nyújt a testnek. A lótuszvirágból nyert kivonat óvja a bőrt, míg a kókusztej kisimítja és hidratálja azt.

Kiszerelés: 200 ml

Leander

2017. január 31.

Nem rossz, de számomra kicsit semmilyen. Az illata semleges, nem túl erős, nekem nem a kedvencem, de semmiképpen nem kellemetlen. Az állaga nem rossz, nem irritál, de én hiányolom azt a kis pluszt, az igazi "új bőr" érzést, amit egyes testradírok megadnak. A Body Shop testradírjainak hatását például meg se közelíti - de kétségtelenül az ára sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Pöti

2016. január 12.

Volt ilyenem régen :) Az illata kellemes, de engem szárított sajnos.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

Volt ilyenem régen :) Az illata kellemes, de engem szárított sajnos.. :(

karnisgabi

2016. január 11.

A legjobb testradír, isteni és hosszan tartó illattal. Hetente 1-szer szoktam használni. Tènyleg olyan érzés, mintha új bőrt kapna az ember. Sajnos nem tartja az Avon folyamatosan választékban, amit nem értek, mert ez legalább egy jó termékük. Ha éppen rendelhető, hármasával-négyesével veszem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 11.

lillaakarpati

2016. január 2.

Most próbáltam ki életemben először ezt a "testradír műfajt" és meglepett..isteni érzés mintha új bőröm lenne :) nagyon jó illata van nagyon tudja a dolgát kifehéredett a bőröm tőle :) és puha lett :) már 1éve megvan de még nem foglalkoztam vele eddig!! eztán mindig használni fogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Zsokaa

2015. november 21.

Szerettem benne mindent, az illatát, az állagát, a viszonylag nagy radírozó darabkákat. Nagyon jól habzott. Egy szettben érkezett, így drága se volt. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

macspamacs

2015. július 10.

Jajj, nagyon jó termék!!! Bánom, hogy nem rendeltem belőle többet anno, mert isteni finom, hosszan tartó illata van, nagyon szépen radíroz és az állaga nem túl sűrű és nem túl krémes. Kevés szemcse van benne, de azok jól radíroznak. Nagyon szeretem, kár, hogy nemsokára kifogy... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

blackcat00616

2015. június 24.

A legjobb testradír,amit eddig használtam. Igazán puha lesz utána a bőröm, az illata nagyon kellemes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Captainblonde

2014. november 13.

Nem mondanám testradírnak, mert nem tartalmaz túl sok radírozó részecskét. Isteni illata van, de sajnos hamar elillan fürdés után :( A kis barna lótuszvirág darabok miatt pedig néha érdekesen néz ki a kád fürdés után... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Blackxentric

2014. október 17.

Kellemes az illat, a hatása is nagyon ott van. Olyan puha selymes lesz tőle a bőröm. Az illata is egy ideig érezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

kiralymoni91

2014. január 21.

Hetente egyszer én is szoktam egy „spa-napot” tartani. A rituáléhoz hozzá tartozik a testradírozás is. Jelenleg az Avon planet spa thaiföldi lótusz relaxáló testradírját használom. Illata finom, kellemes, igazán nyugtató. Kevés és kisebb szemcséket tartalmaz, ez miatt nem a legjobb, de a bőrömnek megfelelő, puha és jó illatú lesz. Akciósan jutottam hozzá, ha van rá mód, újravásárolnám a későbbiekben, amikor elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.