Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Használata:

• fürdéshez: önts 1-2 kupaknyit a fürdővizedhez,
  • testedre: simítsd közvetlenül bőrödre,
  • hajra: masszírozz egy kis mennyiséget nedves hajadba, hagyd rajta 10-15 percig, majd samponnal alaposan mosd meg és öblítsd le.

Roxxy

2017. január 4.

Mérhetetlenül hiányzik.A legkedvesebb termék volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Mérhetetlenül hiányzik.A legkedvesebb termék volt számomra.

xszemyx

2016. április 28.

Iszonyatosan jó az illata. Nagyon csúszik a kád utána, és nem vettem észre a bőrre való jótékony hatását, és bőven kell utána takarítani. De már az illatáért megkapja a max csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

blackcat00616

2015. június 24.

Pár csepp a fürdővízbe és bepuhítja a bőröm, pedig nekem extra száraz :) Az illatától teljesen ellazulok, csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

felicitas

2014. december 29.

Én elsősorban fürdőolajként, másodsorban közvetlenül testolajként használom. Nagyon szeretem mind az illatát, mind a hatását. Sokáig elég, még így is, hogy télen rendszeresen bevetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Blackxentric

2014. október 17.

kellemes az illata. Eddig csak masszázs olajként használtam, annak tökéletes volt. nem kellett belőle sok. Könnyen be is szívódik és tényleg selymes lesz utána az ember bőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

kissbarbara1990

2014. szeptember 28.

Nagyon finom illata van. Első használatkor elkövettem azt a hibát, hogy hajszárítás előtt tettem a hajvégeimre egy nagyon cincit, de kegyetlenül lenyalta az egész hajamat, mintha nem is mostam volna hajat. Persze azóta már hajmosás előtt alkalmazom, így nem problémázik de nem is hű de kiemelkedő a teljesítménye.
Fürdővízben nagyon kirááály, testápolózni nem kell hála a jó égnek, nekem mint bliccelő testápolózó ez nagyon bejön és az illata sokáig érződik.
A kézbőröm és a körmeim is szeretik, gyorsan beszívódik és pihe-puhaság van :)
Univerzális lötyi, nagyon megszerettem, bár a pattanásokra hajlamos területeken jobb ha nem érintkezik a bőrrel egy minimális mennyiséggel sem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

A kézbőröm és a körmeim is szeretik, gyorsan beszívódik és pihe-puhaság van :)

lillaeva

2014. február 28.

A legjobb fürdőtermék, amit valaha használtam!! Tényleg egy csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

A legjobb fürdőtermék, amit valaha használtam!! Tényleg egy csodaszer :)

agi.greendaygirl

2014. január 19.

Ez tényleg egy kis csodaolaj :) Akcióban egyből kettőt is vettem belőle, mert tetszettek az összetevői, másrészt úgy voltam vele, hogy olyan kevéske az a 150 ml... Hát ebben tévedtem, mert elég lassan fogy, de nem baj, mert nagyon szeretem :) Eddig még csak fürdővízbe nem használtam, de oda is tervezem, azt majd utólag leírom, hogy milyen volt. Sorban leírom, mire hogyan használtam :)

update: fürdővízbe is nagyon jó! Mondjuk én tettem bele bőven, nem csak két kupakkal. Nagyon kellemes, lusta testápolózóknak igazi megváltás lehet, mert nagyon jól hidratálja a bőrt a fürdés közben, és utána nincs olajos, trutyis érzés ^^

Testre: Miután a northern lights szappan életem legszárazabb érzetű bőrét "varázsolta" nekem, gondoltam, most aztán nem csak a vízpótlás, hanem egy kis olajos ápolás is kell a bőrömnek. Meglepően kevés fogyott a flakonból, ahhoz képest, hogy milyen soknak tűnt amikor magamra kentem. Az illata nem túl erős, nem túl gyenge, pont eltalálták. Érzetre sikamlós, olajos, de nem zavaróan, mondom ezt én, aki fiatalabb korában egyszerűen nem volt hajlandó testápolókat, kézkrémeket használni, mert irtózom a "trutyis" érzettől. Felöltöztem, miután tetőtől talpig bekentem vele magam, nem hagyott foltot a ruhán, reggelre beszívódott és pihe puha lett a bőröm. A hatása sokáig tart!

Köröm: miután lemostam a körömlakkot, bekentem a körmeimet és a körömágyamat vele, bemasszírozgattam, aztán ami már nem szívódott be, letöröltem. A körmöm olyan szép lett tőle, látszott, hogy jót tett neki, olyan egészségesnek, hidratáltnak tűnt, a körömágyamnak is jól esett. Az itteni vélemények alapján megvettem annak idején az aromax körömápoló olaját, amit azóta sem használok sűrűn, ez annál sokkal jobb hatású!

Haj: én száraz hajra kentem belőle mosás előtt, nem úgy, hogy tocsogjon, csak úgy éppen amennyi kell. Kb. 20-30 percet hagytam rajta, aztán hajmosás. Nagy örömömre annak ellenére, hogy olaj, viszonylag könnyen ki tudtam mosni a hajamból, és már vizesen éreztem, hogy puhább lett a hajam. Eddig természetes olajokkal is próbálkoztam, külön- külön illetve keverve ( ricinus, olíva, mandula) de az volt a baj velük, hogy olyan sokat kellett mosni a hajamat, mire kijött belőle az olaj, hogy végül a sok samponos mosástól szárazabb lett, mint előtte volt :( Ennek a hatása szárítás után is megmaradt, puha, fényesebb és hidratáltabb érzetű lett a hajam tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

PAncsi79

2013. november 13.

Isteni illatú olaj!
Hajápoló olajpakolásként a hajmosás előtt teszem fel, olívaolajjal keverve, mert így spórolok vele, viszont az illatot így is érzem.
Körömágyápoló olajként is bevált, az irodába vittem be egy kiürült kis üvegcsében, napközben csak felkenem a körmeimre, bedörzsölöm és szagolgatom :-)
Önmagában nekem nagyon nehéz olaj, de egy illatmentes testápolóba keverve már az én bőröm is be tudja inni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Isteni illatú olaj!

Azrail

2013. október 11.

Szerintem is nagyon jó ez az olaj, eddig hajra, testre és fürdővízbe próbáltam, nekem mindenhol bevált és az illata is nagyon finom. Szerencsére nem fogy gyorsan, jó sokáig elég, a bőrön nagyon finom illata van és puha leszek tőle, a hajam is kedveli, bár találkoztam jobb hajvégápolóval is :) (szintén Avonos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 11.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol