Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macooka, Módosítva: 2021. október 26.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Metálfényű szemhéjfesték földtónusokkal, amely lenyűgöző külsőt ad a tekintetnek.

6 árnyalatban kapható

Lancia

2021. december 13.

Sparkling Moss árnyalatban vettem meg, de a szín - ahogy az gyakran előfordul katalógusoknál-, nem igazán az, ami a képen szerepelt. Az olívás beütésű árnyalat felkenést követően nem diszkréten csillog, hanem masszívan a 80-as éveket idézi, csak egy rózsaszín latexnaci kellene a farsanghoz - az én ízlésemnek legalábbis. Metálfényűként hirdetik, és ez rendben is lenne, de ez nekem sok. Kenhetősége, tartóssága kifogástalan, ez tényleg csak akkor jön le, ha határozottan azt akarom. Jó vásárt csinálhat vele az, akinek bejön valamelyik szín, de én nem teszek próbát másikkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 13.

kovagabi

Korcsoport: >54
2021. december 13.

A Chestnut Flare árnyalatot vettem meg, nagyon szép szín. Könnyű felvinni, szinte siklik a bőrön. Először féltem, hogy túl puha, és elkenődik, de nem. Gyönyörűen megmarad, nem csomósodik, sőt véletlenül megdörzsöltem a szemem, még akkor sem maszatolódott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. december 13.