Avon

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Univerzális kefe minden hajtípusra, 100% természetes sörtékkel (vaddisznószőrből).

Lory

2019. augusztus 18.

Nekem nagyon bevált ez a kefe,amúgy is rá vagyok kattanva a vaddisznó sörtés hajkefékre.A gubancos,még hajmosástól nyirkos hajamat is ki tudom vele fésülni,mondhatni tépés nélkül.Sokkal kíméletesebb mint a nem sörtés,csak műanyag "tüskés"hajkefék.Akciósan vettem 1600 ft-ért,ezért az árért ajándék volt.Van többféle drogériás természetes sörtés kefém dupla árért,hát nemigen tudnak többet tőle.Meg fogom venni a nagyobb,négyszögletes változatát is,az 5 csillag pedig megy neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

novembermesi

2018. június 11.

Kb másfél éve vettem akciósan dicsérték, hogy mennyire jó. Nekem van egy sima vaddisznósörtés kefém, ennek a sörtéi sokkal müibbnek tünnek hozzá képest. Egy év után a müanyag tüskéi letörtek, kiszedtem belöle, hogy sima sörtésen használjam. De igy használhatatlan tépi, húzza a hajam. A rosmannos sima vaddisznós kis hajkefém sokkal sokkal jobb ennél. Szóval csalódás volt ez a kefe, minden tisztitásnál hullok ki belőle a sörte, többet nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Ali

2017. december 29.

Akciósan vettem, így megérte, bár kicsit csalódás volt. Reméltem, hogy a szálló hajamon kicsit segíteni fog a vaddisznósörte, de tévedtem. Viszont szépen fésül és jól tisztít, mindig elképedek mennyi szösz van a hajamban. Éppen ezért minden használat után tisztítom, néhány sörte ki is hullt, de remélem nem fog tovább potyogni. Mivel úgyis kellet egy új hajkefe, nem vérzik a szívem, és szerintem a többi természetes-sörtés fésű sem jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

mLK235

2017. május 21.

Megrendeltem azonban csalódás volt, amikor megláttam hogy az elképesztő kis tűvékony műanyag sörtéi kb: feléig ér csak fel a vaddisznósörte, úgy éreztem átvertek.
Nem ezt vártam.
a hajam tépik a tűvékony műanyag sörték, nagyon elhajolgatnak fésűlködés közben,nem antisztatikus, amit még tovább fokoz a vaddisznósörte rövidsége ami épp eléri a már megtört hajam felszínét viszont a fejbőrömig nem ér le, az ott dísznek van , nagyon el lett rontva, lehetne ugyanakkora hosszúságú a vaddisznósrte is mint az eredeti műanyag sörte, ami ezen a fésűn kétszer -háromszor hosszabb, kínai gagyi hatást kelt, a fogása kellemes nincs rajta semmilyen különálló forgó bigyó ami feltekeri és letépi a hajat.
Nincs egyben a fésű így szerintem pénzkidobás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 21.

Nem ezt vártam.
Nincs egyben a fésű így szerintem pénzkidobás

Fabi95

2017. május 9.

Szeretem ezt a hajkefét, nem roncsolja a hajam, nem tört még ki egyetlen "foga" sem. Árban kedvező és minőségi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Frana88

2017. április 16.

Legjobb hajkefe amit eddig használtam imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Legjobb hajkefe amit eddig használtam imádom!

zahraa

2017. április 3.

halas lennek ha valaki elmagyarazna, miert fogad minden avonos fesus csomagolasban egy cetli, hogy esetleg megvaltozik a hajad szine a hasznalatatol... wtf??
ar-ertek aranyban nem rossz amugy, nem tori meg a hajat, de nem is olyan gyenged mint egy igazi disznosortes kefe. a kis golyok a tuskek vegen hala istennek nem pattognak le, mint mas termekeknel, orulet amikor a fejbort vegigszantja az a golyo nelkuli tuske....
mar ket eve hasznalom, sokszor atmosom hogy tisztuljon, de azt is jol birja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

mar ket eve hasznalom, sokszor atmosom hogy tisztuljon, de azt is jol birja. :)

szabszis

2017. február 7.

Nekem nagyon bevalt!!!szepen kilehet vele fesulni a hajat es nem szál össze vissza.Kismosni tenyleg ajanlot idonkent mert szöszös lesz.Én is akciósan vettem!megérte az árát!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Nikita0828

2016. október 17.

Nagyon jó kis fésű, akciósan vettem kb 1600 Ft-ért, annyit megért.
Még nem volt ilyen fésűm, de nem húzza a hajam, jobb, mint a tanglee teezer. Azért hetente ki kell mosni meleg samponos vízzel, mert a szálak közé beragadnak a szöszök, de tisztítás után újra a régi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Nagyon jó kis fésű, akciósan vettem kb 1600 Ft-ért, annyit megért.