Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. január 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

3 hatás 1 kozmetikummal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mscintia

2015. február 3.

Pink Bouquet árnyalatban vettem akciósan. Az ajakrúzs része tökéletes, igaz, ez pöppet krémes és nem túl tartós. A szájfény részére nem tudok sok jót mondani, ragacsos és irritáló illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

csutka.n

2014. április 29.

a szájfényt nem tudom elviselni, olyan mintha ilyen "szemcsés" lenne, de a rúzs nagyon jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Nussh

2014. április 22.

Nem is értem, miért nem véleményeztem még ezt a terméket. A perfect pink árnyalat van meg. A szájfény részét nem igazán használtam eddig, de a rúzst nagyon imádom. Igaz, hogy nem túl tartós, de nem szárítja a szám (ami nálam abszolút egyedi rúzsok terén), nem mászkál el, és kellemes érzés viselni. A színe pedig egy csoda, nagyon jól áll, hasonló után vadászok már régóta, mert félek, hogy mire ez elfogy, nem lesz utánpótlás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Van 1 barnám, de nem-nagyon fogy :/ inkább rózsaszínes vagyok..valószínűleg azért..
A szájfény számomra túl ragacsos benne...és az illata se jön be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

A szájfény számomra túl ragacsos benne...és az illata se jön be

Black Fairy

2013. május 16.

Nekem perfect nude van, bár túl természetes, és a barnás dolgokat nem szeretem, imádom...a szájfény része mondjuk engem kicsit szárít, de a rúzs szuper...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

shoesgirl

2013. április 3.

Picante árnyalata van meg nekem. A katalógusba szebbnek tűnt ez az árnyalat, a valóságba túl rikító a rúzs színe. Amúgy inkább csak a szájfényt használom, ami viszont szép és szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

zdoreebaba

2012. szeptember 19.

Az egyik legjobb termék az Avonból. Magában rúzsként vagy szájfényként , de egyszerre is tökéletesen használható. Nekem a Perfect Nude van meg és fantasztikus. Jól áll a szín a hajamhoz, nem túl erős és vakító. Ünnepekre és a mindennapokra is használható!! Csakis ajánlani tudom. Az ára pedig tűrhető...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

kiracica

2012. augusztus 25.

Ezt a terméket imádom.eddig csak egyet vettem , mert drága nekem,de nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Ezt a terméket imádom.eddig csak egyet vettem , mert drága nekem,de nagyon jó.

palmafa

2012. augusztus 24.

Nekem is a picante van. :)) kedvencem!annyira szép lesz a rúzs+szájfény párostól a szám,hogy megtetszem magamnak.jah!és elég tartós :) a szájfény az ivástól,stb. lekopik,de a szín az megmarad:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Lisa Simpson

2012. augusztus 24.

Nekem a Pink bouquet árnyalat van meg, a rúzs sötétebb pink, a szájfény halvány rózsaszín. Külön-külön és együtt is szoktam használni a rúzs és a szájfény részét, és az illata is nagyon finom, gyümölcsös, de vannak jobb, tartósabb rúzsok is az Avonnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.