Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2015. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Érezd magad szupersztárnak a mindennapjaidban! Nem kell ténylegesen sztárnak lenned ahhoz, hogy úgy érezd magad. Ebben segít most az Avon Hollywood kollekciója."

2 árnyalatban kapható: Vixen, Beige Drive In

Teokleia

2019. szeptember 9.

A Vixen nevű gyönyörű őzbarna színt sikerült kiválasztanom. Tetszik, de nem különösebben tartós, a megszokott AVON krém finisekre jellemző minőség. Elhasználom, de másikat keresek utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

reka196911

2014. november 17.

A beige drive in árnyalatot választottam. Nagyon tetszik, szép visszafogott szín és a katalógusból való kövekkel tökéletes párosítás. Jól is bírta a körmeimen, de legközelebb műkörmökhöz fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.