Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kategória: Orientális - Gyümölcsös

Illatjegyei: körte, mandarin, vad bogyók, gardénia, jázmin, fehér orchidea, vanília, borostyán, fehér pézsma

bibike2000

2020. május 2.

Az árához képest nagyon jó és tartós. Enyhe kis virágillata van,rajtam elég sokáig megmarad. 1500 forintot teljesen megér,mindennapi szaladgáláshoz pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Aleca89

2020. március 8.

Nekem ez a kedvenc parfűmöm, csodálom, hogy másoknak ennyire nem jön át. Kellemes édes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

v.alexandra27

2019. február 2.

Régóta a Pur Blanca Blush parfümöt használom, annak imádom az illatát, valamit a sima Pur Blanca is tetszik. Gondoltam teszek ezzel is egy próbát, de semmi köze a többi Pur Blancához. Számomra nagyon büdös, kellemetlen illat. Érződik rajta, hogy elegánsabbnak szánták, de szerintem ez nem jött be nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

NikolettSzabo

2018. november 28.

Nevéhez hűen elegáns, nőies illat. A fehér orchidea és a fehér pézsma ugyan elnyomja a többi illatjegyet, de ennek ellenére ez a két domináns harmóniában van egymással. Mint a többi Pur blanca, ez is olcsó parfüm az AVONnál, de ennek ellenére jó minőségű és tartós. Megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

Rita0126

2018. május 23.

Szerelem. Olyan tisztaság illata van. Könnyű, légies, mégis tartós. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Szerelem. Olyan tisztaság illata van. Könnyű, légies, mégis tartós. Imádom.

olahnemese

2018. március 17.

Egész jó illata van, de kb fél óra múlva semmit sem érzek belőle, mintha testpermet lenne. Tavaszra tökéletes illat lesz, hamar el is fog fogyni ilyen csekély tartósság mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

PAncsi79

2018. március 14.

Nem szeretem a túl erős illatokat, gondolom ezért is jönnek be nekem az Avon illatkreálmányai.
Ezt főleg tavasszal-nyáron használom: amikor itt a tavasz, félreteszem a téli illatomat és olyan könnyed érzés ebbe a finom illatfelhőbe burkolózni!
Könnyed, púderes-virágos illat, számomra tökéletes.
Sajnos nem túl tartós, így nap közben mindenképp újra kell fújni, aminek köszönhetően viszonylag gyorsan is fogy, így én mindig akciósan szerzem be, de mindezek ellenére nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Könnyed, púderes-virágos illat, számomra tökéletes.

Vali21

2018. március 13.

Nagyon finom, lágy illata van, és még a nap végén is érzem magamon. Ez lett az új kedvenc illatom, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Boginyuszi

2018. január 25.

Tetszik nagyon az illata, kellemes, szerintem minden időhöz passzol. Friss, kicsit gyümölcsös. Diszkrét, finom, nőies illat. Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Bubucim

2017. október 29.

Bár egy nagyon kifinomult illat akar lenni, nem az. Én hétköznapokra fújkáltam el néhány éve még egyetemistaként. Ma már biztosan nem venném meg, mert semmi különöset nem ad. Az illata 1-2 órán át érződik csak. Teljes áron kész rablás megvenni. Mire elhasználtam az üveget, megcsömörlöttem az illattól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene