Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: Lucyll, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Hidratálja és puhábbá varázsolja a bőrt, miközben levendula kivonatának köszönhetően a testet és az érzékeket is megnyugtatja.

Renus

2018. december 12.

Igazából anyukámnak vettem, de kipróbáltam én is.
Nekem így elsőre amikor kibontom, nagyon mosószer, szappan illata van.
Ezután kellemes levendula illatba átvált, de engem nem győzött meg.
3 csillagot érdemel, többet nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Igazából anyukámnak vettem, de kipróbáltam én is.
Nekem így elsőre amikor kibontom, nagyon mosószer, szappan illata van.
Ezután kellemes levendula illatba átvált, de engem nem győzött meg.
3 csillagot érdemel, többet nem.

Pofike

2018. április 11.

Ajándékba kaptam, nagyon kellemes illata van, jó vele fürdeni, de baromi hamar fogy és elég húzós az ára. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

JudithBeauty

2017. március 21.

Újabb kedvencem a Provance-i levendula illat kategóriában. Ajándékba kaptam egyébként kedves barátnőmtől, aki tudja, hogy imádom a levendulát. Két fázisú, ezért fel kell rázni, és igazából nem habfürdő, hanem "fürdőtej", ha létezik ilyen magyar kifejezés. Egy stresszes nap után megnyugtató és ellazító a hatása fürdés közben. 2-3 kupakkal kell önteni a vízbe. Sajnos hamar elfogyott, egyébként imádtam. Ez is 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

karaibrahimgil

2017. február 16.

Finom illata van (bánatomra nem elég erőteljesen levendulás), egész jól habzik, azonban annyira vízszerű az állaga, hogy nagyon könnyű "elpancsolni" ezt a mennyiséget. Akciósan betáraztam belőle, szerintem elég jó ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

lyll

2016. szeptember 9.

Nagyon kellemes, nem képez masszív habot a vízben, de jó benne fürdeni, kicsit tényleg olyan, mintha tejbe-vajban fürödnénk. :) Szeretem az illatát meg mindent, de sajnos elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.