Avon

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2019. május 3.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

diafazekas

2017. január 18.

Ez a kis táska mindenhová kísér engem, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Ez a kis táska mindenhová kísér engem, imádom :)

zdoreebaba

2015. december 20.

Már régóta szükségem volt egy kozmetikai táskára. Megláttam a katalógusban és egyből megrendeltem... A színe nagyon tetszett és még egy lakk is tartozott hozzá. A lakkot elajándékoztam édesanyám munkatársának, mert éppen születésnapja volt... nagyon örült neki...
A legfontosabb pedig, hogy hozzájárultam a mellrák elleni kampányhoz!
A termékről annyit, hogy kényelmesen elfér benne mindenem: egy kis fésű, kompakt tükör, egy kézfertőtlenítő, zsebkendő, miniparfüm, rúzs, ajakápoló, szájfény... úgyhogy nagyon sok termék tárolására alkalmas és szépen elfér a kézi táskámban... megérte az árát, főleg úgy, hogy még lakkot is adtak mellé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

A legfontosabb pedig, hogy hozzájárultam a mellrák elleni kampányhoz!

lenlilla0924

2014. október 24.

Mindig igyekszem a mellrák elleni kampány termékeiből rendelni. Nagyon tetszik ez a szett! A lakkból már volt ilyen, el is fogyott, kellett az utánpótlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

t.evacska21

2014. október 24.

Nem rendeltem még ilyet, de így látatlanban is nagyon jónak tartom! Van ilyen körömlakkom, csak más árnyalatban, viszont ez az árnyalat is jól néz ki, biztosan tetszene. A minősége is jó ennek a lakknak, és jó tartós is. A kozmetikai táska is jól néz ki szerintem. Ennyi pénzért meg is éri a kettő együtt.

De ami a legfontosabb, hogy mi ennek a célja: az, hogy ezzel mi is hozzájárulhatunk a mellrák elleni kampányhoz! Ilyen szettet még nem vettem, de más adománygyűjtő terméket már igen. Én ezt egy nagyon jó ötletnek tartom, hogy így adhatunk egy kis támogatást :) Már az is egy jó eredmény lenne, ha sikerülne rá felhívni a figyelmet, milyen fontos a megelőzés, és az önvizsgálat, vagy ha már megvan a baj, akkor hogy még időben menjen az ember orvoshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.