Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Footworks Revitalizáló lábradír tengeri sóval leradírozza a lábat és puhábbá varázsolja a bőrt.

• segít a durva és száraz bőr hámlasztásában
  • használata után bőröd sima és élettel teli lesz

nagydora911

2018. november 19.

Nyáron az egyik kedvenc termékem lett, amikor csak egy kis felfrissülésre vágytam mindig ehhez nyúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

zonga

2018. június 26.

A régi változatát használtam, nagyon szerettem. Jó az állaga, illata, radíroz, szépen felfrissíti a lábat. Nagyon kemény sarokra valószínűleg kevés,de egy átlagos lábra teljesen jó. Fogok újra rendelni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 26.

Frumus

2017. augusztus 6.

Tetszik, a lábfürdetővel együtt vettem. Esztétikus, vidám csomagolás, a dörzsi hatás működik, de amúgy nem valami karakteres darab, teszi a dolgát, de semmi extra. Végigsuvickolom vele a lábam, puhítja a bőrt, frissíti a lábat, de kisezer hasonló termékkel találkoztam már, egytucat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.