Avon

Ár:   559 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Az Avon Rózsaszín jázmin ajakbalzsam puhábbá és simábbá varázsolja ajkaidat, miközben tartós hidratálást nyújt. E-vitaminnal, minden bőrtípusra.

• puhábbá és simábbá varázsolja ajkaidat
  • tartós hidratálást nyújt
  • kellemes jázminillatú

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Formidable

2019. november 29.

Zsíros állagú, kifejezetten testes ajakbalzsam, ami lassan szívódik fel, így sokáig nyújt védelmet és hidratalást - ahogyan ígéri. Én csak akkor használom, mikor a jégpályára megyek korizni, mert a mindennapokhoz annyira nem illik az illata számomra, plusz a jázminillat annyira talán nem is nyerte el a tetszésemet. A téli körülmények között mindenesetre szépen teszi a dolgát, remekül véd a hidegtől, a széltől egyaránt. Nem szárítja az ajkakat, nem hagy kellemetlen érzést.
Kifejezetten karakteres illatú termék, amit muszáj megjegyeznem - én felkenés után is éreztem még az illatát, amit nem neveznék kellemetlennek, egyszerűen csak nekem nem nyerte el a tetszésemet.
Nem tudom, nevezhető-e csodaszernek, hiszen csak bizonyos alkalmakkor használtam, a mindennapokban pedig nem teszteltem, így öt csillagot nem tudok adni neki, de a négyet megérdemli. Nem mondom, hogy az illat miatt nem fogok kipróbálni más ajakbalzsamot is "korizósnak", de ehhez bármikor nyúlhatok majd, mint biztos pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Kremcica

2018. december 12.

Próbálkoztam már az Avonos ajakápolókkal, de az eddigiek nem voltak meggyőzőek. De mondhatnám úgy is hogy ez meglepően jól teljesít. Picit fura az illata, kicsit zsírosabb hatású de mikor már fáj a szám akkor már mindegy. A lényeg hogy segít, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

candy28

2018. június 19.

Nagyon szeretem ezt a kis ajakápolót. Az illata is nagyon bejön. Szépen hidratálja a számat, főleg télen, amikor hajlamos cserepesedni. Még a náthától kidörzsölődött orrom köré is ezt kentem fel (fülpálcikával) és nagyon szépen begyógyította és elmulasztotta a pirosságot. Eddig akármit kentem az orromhoz, minden csípte, ez nem csípi. Ajánlom másnak is, aki nátha miatt kűzd a piros orral. Az ára pedig nagyon jó. Én mindig kivárom az akciót amikor 350 Ft körül van és akkor csapok le rá. ;) Nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Hrfanni

2017. december 13.

Imádtam! Az illata nagyon kellemes és az állaga is nagyon jó. Én előszeretettel rágcsálom a számat emiatt legtöbbször csúnya sebes, de ez a csodaszer 2 nap alatt rendbe hozta és nagyon puha lett tőle a szám. Sajnos már kifogyott, de mindenképpen újraveszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

pcsillu

2017. január 7.

Számomra annyira nem vált be ez az ajakbalzsam. Nagyon izgatottan vártam, mégis csalódnom kellett. Nekem egy picit túl zsíros, lassan szívódik, kellemetlen, nehéz érzés viselni. Az illata nem olyan megnyerő, mint a leírása, és nekem az első használat után tönkrement a tartóban. Nem rossz, de nem használom, ha van más és nem venném meg ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.