Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• táplálja és selymesen puhává varázsolja bőrödet
  • kellemes illatot biztosít
  • könnyed formulája hamar beszívódik

zdoreebaba

2019. május 10.

Nem igazán szoktam szeretni a virágos testápolókat. Viszont ez a magnóliás testápoló nagyon megfogott. Eredetileg anyukámnak vettem még tavaly Anyák napjára és megkívántam tőle. :) Azóta már nincs is belőle olyan gyorsan kinyomkodtuk. Diszkrét csillogást ad a bőrnek, így nyáron a napsütésben a barna, napsütötte bőrön gyönyörűen mutat. Igazi villogós, nyári ruhás, bikinis testápoló. Illata gyengéd, kellemes, végképp nem tömény. Tartóssága 24 óra nálam, simán érzem még másnap is. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsosságot, morzsolódásokat a bőrön. Hidratálása elég gyengus, de nyári, meleg napokon nálam megfelelő. Száraz bőrűeknek nem ajánlom és télen sem jó a nagy hidegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Kremcica

2017. június 4.

Végre hozzám is megérkezett! Imádom, az illata nagyon finom de nem tömény (a Fa Pink flower? rózsaszín dezodorára emlékeztet). Híg állaga miatt könnyen kenhető, jól beszívódik és nem ragad. Diszkréten csillámos, alig észrevehető. A hidratálása közepes így a leghidegebb télre nem ajánlanám, főleg nem száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Daisyyy

2017. május 26.

Kellemes illatú, gyorsan beszívódó, hamar eltűnő kis testápoló. A hidratálása ugyan nem csillagos ötös, de az illata nagyon tetszik és rendkívül olcsó. Ami a hátránya, az az előnye is, nem hagy ragacsos érzetet, szinte azonnal lehet utána öltözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

KittyLady

2017. április 26.

Kellemes az illata, jól hidratál, viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Ár-érték arányban elfogadható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.