Avon

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szawai, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A magabiztos és igazán karizmatikus férfi illata. A vibráló haiti vetiver és a kifinomult whiskey izgalmas elegye a meleg és érzéki tölgyfa alapjain.

Jelizz

2019. december 6.

eleg szep a kivitele nekem tetszik! A paromnak vettem szettbe , nekem is es neki is tetszik nem mindennapi illat inkabb alkami. Olyan nagyon fuszeres magabiztos erett ferfi illat . es tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

NovErke

2019. május 26.

Az én drága szerelmem nagyon szereti a parfümöt. Ez a kis gyűjtemény egyik, nagy becsben tartott darabja. Nagyon erős, tömény parfüm, sokáig elég lesz neki, mert egy fújás és kész. Annál több már zavaró lenne, tényleg nagyon erős illat. Fűszeres parfüm, de nagyon, sok időnek kell eltelnie mire elkezd lágyulni. Elég jó, bár szerintem van ennél jobb is neki. De ő nagyon szereti, nekem meg bármilyen parfümmel ő a világ legjobb pasija. Mindennel együtt nekem ez 4* Még annyit hogy ezt azért viselni is tudni kell. Tini fiúknak pl. nem ajánlanám, főleg ezeknek a "mai, vékonyka fiúknak nem, mert elnyomja őket. Bár a figyelmet is felhívnák vele magukra, az biztos. Ehhez a parfümhöz erős, érett férfi kell:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

ERRIIIKKKK

2019. február 16.

Komoly dilemmában állok vele kapcsolatban, van amikor tetszik és van amikor a kidobáson gondolkodom. Szintetikus és pengeéles a kezdése, fejet fájdítóan. De később mindig megérzem a kellemes alapillatot, ami közben meg nagyon jó.
Egyezzünk ki egy kettesben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Egyezzünk ki egy kettesben.

Yubiri

2018. szeptember 14.

Számomra fahèj illata van, mèg az ūveg is fahèj szìnre hajaz. Èn nem az ilyen illatù pasikèrt voltam soha oda ès vissza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.