Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2018. október 10.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az Avon Active Cleanse tusfürdő mandarin és feketebors illatával élénkítő élmény a férfiak érzékeinek.

• energizáló élmény
  • élénk, férfias illat

tpr

2020. október 3.

A Nivea Active Clean-re emlékeztető illata van, de nem annyira erőteljes. A flakon nehezen nyílik, nem tudom, hogy ez miért nem tűnik fel nekik.Összességében rendben van, de inkább a Nivea-t venném helyette, ha ilyen illat kellene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Zsaklin09

2020. április 24.

Nagyon finom és erőteljes, férfias, karakteres illata van. A párom egyik kedvenc tusfürdője, én azt szeretem benne leginkább, hogy az illata ráadásul még tartós is, zuhanyzás után is ėrezni a bőrén, imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

sziiszaa

2019. február 11.

Nagyon-nagyon klassz illata van! Szerintem a legjobb az avonos férfi tusik közül és a vőlegényem is szereti. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Clandestine

2018. október 20.

Az összes Avonos férfi tusit használta már a férjem, de mind közül ez a legerőteljesebb illat. A mandarin és fekete bors párosítás nagyon jóra sikeredett. Intenzív, fűszeres, kellően férfias illat. Neki is és nekem is nagyon tetszik. Biztos, hogy újra vesszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

Eszteerke

2018. október 15.

A párom kedvenc tusfürdője... és az enyém is😍 Nagyon nagyon finom kellemes illatú! Újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.