Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2015. október 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Ella

2016. február 23.

Jesszus, nagyon-nagyon szerettem! Isteni puha lett tőle a bőröm, szerintem a legjobb Avon Senses tusfürdő volt! Illatra, hatásra, habzás szempontjából is. Számomra ez az igazi karácsonyi illat, pont ezért rendeltem belőle anno. Egyébként kb. 3 évente minden karácsonyi limitált kiadású Senses tusfürdőnek ilyen fűszeres-bogyós-almás az illata. Remélem a jövőben is felbukkan még. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

dizabella01

2015. október 17.

Az illata mennyei volt, karácsonyi feeling-et nyújtott a gyönyörű almás fahéjas illattal. 5 csillag, remélem hamarosan kiadnak valami hasonlót, mert mindjárt itt a tél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

ladri

2015. június 23.

Szerettem, nagyon téli illata volt. És sokáig érződött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Szerettem, nagyon téli illata volt. És sokáig érződött.

djkaty

2015. január 30.

Sajnálom, hogy idén nem tért vissza, mert kellemes fűszeres-almás illatot nyújtott, és a bőrt sem szárította. Az egyik legjobb Senses tusfürdő volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Black Fairy

2015. január 12.

Nagyon finom, télies illatú, a hideg időszakokban nagyon kellemes használni...Szárítani nem szárít, habozni is csak "visszafogottan" (ezért jár a csillag levonás), de egészen jó termék...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

conci14

2014. augusztus 13.

Kicsit erőteljes az illata, nekem hangulat kell hozzá. Amúgy egy átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

piskótatészta

2014. június 8.

Imádom az illatát!! Szerencsére minden karácsonykor behozzák,úgyhogy minden évben megveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

kémecske

2014. március 15.

Nekem annyira nagyon tetszik az illataaa!! Sajnos már elfogyott, de amíg tartott nagyon szerettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Démonka91

2014. február 19.

Az illata nagyon tetszik igazi télies, de sajnos kicsit szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Az illata nagyon tetszik igazi télies, de sajnos kicsit szárítja a bőrömet.

ernestina

2014. február 16.

Nem szeretem a bogyós gyümölcsök illatát használó dolgokat, de ezt szívesen használom. Ha nem látnám a csomagolást, akkor nem a karácsony jutna róla eszembe. Ajándékba kaptam, örömmel elhasználom, de ha elfogy nem fogom keresni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.