Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

Happiness folyékony szappan a gránátalma és frézia üde illatával. Kényezteti az érzékeidet és táplálja a bőrödet.

Avon Senses Happiness (gránátalma és frézia) 2in1 tisztító és tápláló Folyékony Szappan/krémszappan
Ár: 450 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (kinyomódásgátló védőpöcökkel), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.