Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Damayanti

2015. szeptember 1.

Nagyon kellemes kis termék, szerettem. aki még keresné most is, ne aggódjon, jelenleg ugyan ez Divine time néven kapható a senses termékek között :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

fdorottya

2013. augusztus 11.

Borzasztóan szárít, az illata meg kb. addig tart még fürdik vele az ember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Borzasztóan szárít, az illata meg kb. addig tart még fürdik vele az ember!

Anna28

2013. március 14.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőt! Néha még fel- felbukkan az akciós szórólapban, olyankor szoktam belőle rendelni. Viszonylag kevés elég belőle, jól habzik és finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

szabinika93

2013. február 13.

Kár,hogy nincs már a katalógusban! :( nekem a Sense tusfürdők közül ez volt a KEDVENCEM! :( :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

bukesz

2013. január 28.

Nagyon jó illata van,szerettem is.De persze kivették a katalógusból!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 28.

Nagyon jó illata van,szerettem is.De persze kivették a katalógusból!

Ella

2013. január 16.

Nagyon kellemes, tejes-nőies, lágy illata volt. Olyan érzésem volt tőle, mintha a kagylóban én lennék az igazgyöngy. :) Szerettem használni, nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.