Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

szabinika93

2013. február 27.

Nekem nagyon bevált,imádtam az illatát!Kár,hogy már nem lehet kapni!:(( 5*!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Nekem nagyon bevált,imádtam az illatát!Kár,hogy már nem lehet kapni!:(( 5*!!

Ella

2013. január 16.

Én is szerettem, de sajnos alig lehetett érezni az illatát. Kétszer is vásároltam belőle, mert sejtettem, hogy meg fog szűnni, viszont ellazított, ha szaglásztam zuhanyzás közben. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

zdoreebaba

2012. december 27.

A Magical volt régen a kedvenc Senses tusfürdő. Amikor ezzel tusoltam igazi hercegnőnek éreztem magam és azonnal megfeledkeztem minden problémámról. Kár, hogy már nem lehet kapni. Ez az egyetlen problémája az Avonnak, hogy a jó dolgokat megszünteti. Örülnék neki, ha újból lehetne vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.