Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zonga, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

• tengeri só és fás illatjegyek,
  • praktikus pumpával,
  • egyaránt használhatod a fürdőszobában és a konyhában.

zonga

2020. szeptember 18.

Jól tisztít. Alapvetően nem rossz, olyan, mint más folyékony szappan- tehát átlagos (nem jobb, nem rosszabb), de nekem kicsit férfias az illata. Más illatra számítottam. Friss illat, uniszex (ez előny, férfiak, nők egyaránt tudják használni), de valahogy mégis kicsit nőiesebb, vagy legalább semlegesebb illatra számítottam. Csak emiatt nem adok 5 csillagot, hatásában jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 18.