Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

SayenAllwright

2014. március 6.

Imádom az illatát, még maradt egy kevés, hisz csak különleges alkalmakkor használom ezt. Azt viszont borzasztóan sajnálom, h már nem kapható =(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

nagy.nikike

2013. június 20.

A kedvenc senses tusfürdőm volt kár ,hogy már nincs a katalógusban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

A kedvenc senses tusfürdőm volt kár ,hogy már nincs a katalógusban :(

agiv

2013. január 23.

Nőies illat,krémes állag,nem szárít.Én ennél többet nem is várok egy tusfürdőtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Ella

2013. január 16.

Visszafogott illatú, krémes tusfürdő volt, inkább nőies. A limitált szériából ennek volt a leggyengébb az illata, de azért szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.