Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A folyékony méz és a gardénia érzéki illattal és értékes szantálfaolajjal gazdagított kényeztető krémtusfürdő.

Csutak

2020. július 9.

Katalógusban illatolva annyira nem tetszett az illata, viszont mégis megrendeltem, mert nem szeretem mindig ugyanazt használni már. Milyen jól tettem. :) Nagyon kellemes, édes illata van és nem szárít, testápolóznom sem kell a tusolások után. Tőlem megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Jelizz

2019. december 6.

Nagyon finom edes illata van, es olyan kremes az allaga mint a folyekony selyem . Jolhabzik, kicsit folyos . nem szarit, es furdes utan is megmarad halvanyan az illata. szerintem eddig ez a kedvenc Avonos tusfurdom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

parfumdreams

2019. november 13.

Már a katalógusban annyira megtetszett az illata, hogy rögtön az 500 ml-es kiszerelést rendeltem meg. :) Állaga kicsit folyékony, de ennek ellenére nem fogy olyan gyorsan, mert jobban habzik, mint a márka géles tusfürdői. Nem vettem észre hogy szárítana.
Az illata élőben szagolva is nagyon finom, zuhanyzás után is megmarad a bőrön. Ha lenne ilyen illatú parfüm, biztosan megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Eszteerke

2019. október 22.

Imádom az illatát, újravevős!:-) és nem szárítja a bőröm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Imádom az illatát, újravevős!:-) és nem szárítja a bőröm